23 yaşında temizlik elemanı olmak ayıp mı?

maddi durumlar yüzünden okuyamadım üniversitem yarım kaldı. şimdi paraya ihtiyacım var ve ne yapacağımı bilemiyorum. temizlik elemanı olarak işe girmek istiyorum ama çekiniyorum. özgüvenim yok. yorumlarınıza ihtiyacım var...

1|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Alın teri ile çalışmanın hiç bir türlüsü ayıp değil.
    Hak yemek ayıp olan..
    Utanacak bir şeyin yok. Çalışmak zorundasın. Hayat para ile dönüyor.. Paran olmadığında daha çok ezilirsin zaten.
    Öz güvenini kıracak bir şey de değil bu.
    Kişiyi kişi yapan yaptığı iş değil, beynindeki fikirler ve yuregindeki duygulardır.
    Biri utanacaksa senin okulunu bitirmeni engelleyen düzenin mühendisleri utansın.

0|2
    0|0
    • var ol dostum.. teşekkür ederim desteğin için..

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşimsin adamsın
    sana bakarak ben utanırım yemin ederim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yahu sacmalama. Tamam belki bir çoğumuz utanırız ama ayıp değil ki. Ben oylelerini gordugum zaman asla ezimsemiyorum. Kimsenin ne olduğunu bilemezsin

0|1
    0|0
    • abi ne bileyim ya hep böyle dayatıldı beyinlere.. şu kalıplaşmış fikrimi atmam lazım

• namusunla çalıştığın bir şeyden neden çekiniyosun?

0|1
    0|0
    • bilmiyorum dostum kafamda kalıplaşmış bir şey var kendimi bir halta yaramayan biri gibi görüyorum

• barda garsonluk falan düşündüm. ya da bir lokanta vs.. başaramam korkusu var. sende de var mı bu? ayrıca senin acılarını sadece senin anlattığın kadar BİLEMEZLER. senin acılarını senin kadar içten hiçbir kimse anlayamaz. belki teğet geçer :)

• acılarını kimse anlamaz senin anlattığın kadar bilirler. Ayrıca kimse annesinin karnından garson olarak doğmuyor. Siparişleri amuda kalkarak da taşımıyorlar. Yapabilirsin kendine güven, tek eksiğin motivasyon

• Değil.

0|1
    0|0
  • Olurmu helal para kazaniyorsun neden utanasin sen calisip parani kazanacaksin oyle düşünme

0|1
    0|0
  • Hakkinla helal para kazanicaksin mal misin ya ne ayıbı

0|1
    0|0
  • Hayır degil.☺

0|1
    0|0
  • Utanma serefinle para kazanacn hırsızlık yapmicanyaaa

0|1
    0|0
  • Bu bir meslek. ayıp felan değil

0|1
    0|0
  • değil.

0|1
    0|0
  • Ekmek parası için yapacaksın bu işi ve namusunla yapacaksın helal para kazanmanın neresi ayıp olsun

0|1
    0|0
  • Hayır neden ayıp olsun

0|1
    0|0
  • Niye utanıp cekiniyoshn ki calısmak ayıp değil keşke herkes sen gibi olup calısmaya gayret etse cogu insan ekmek elden su gölden calıs hic kimseye bakma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim babam Belediye de terminal de temizlikçi olarak işe başlamış başlarken ona yapılmaz edilmez filan demişler. Sonra belediye kadroya filan almış işte şu an onu diyenler aç aç dolaşırken benim babam temizlikçi olarak 3bin tl maaş alıyor. Ve emekli oldu beni okuttu ablamı okuttu ablam öğretmen oldu ben ise bir bok olamadım üni okuyorum şu an ama bir bok olamacağım yani bunu biliyorum. Hiç bir iş ayıp değildir. Bunu ayıp haline getirenler beyinsizdir.

0|1
    0|0
  • Alın teriyle bileğinin hakkıyla ve namusuyla yapılan her iş güzeldir hocam.

0|1
    0|0
  • bu ülke çok değişti çok... hırsızlık yapmak ayıp değil, alnının teriyle para kazanmak mı ayıp? ayıplayanlar utansın dostum.

0|1
    0|0
  • ol tabiki yaşın ne önemi var

0|1
    0|0
  • Alnının teri ile para kazandığın hiç birşey ayıp değildir egolarına yenik düşme.

0|0
    0|0
    • haklısın hocam ama kendimi bir halta yaramıyor gibi hissediyorum. canımı sıkan bu

• kesinlikle ayıp değil ben hiç utanmadan yaparım helal kazanıyorsun

0|0
    0|0
  • Ya lütfen böyle şeyler sormayın ekmek parası ya ayıp nedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...