Erkeklerin bir kadına değer vermesi için ne gerekli?

erkekler neden sadece sevişmek ister?
şunu belirteyim dışarı çıkıldığında hesabın birlikte ödenmesini savunurum bu ayrı, ama gayette arkadaşlarıma aileme sevdiğim adama bir şeyler ısmarlayabilecek biriyim hediye de alırım zaman ayırırım ve bundan gerçekten çok mutlu olurum erkeklerse bu saydıklarımı sadece sonrasında birliktelik ihtimali varsa yapıyor yani kız bana hesabı kitledi sonrada vermedi diyebiliyor, asla ve asla bir kadınla oturup konuşup paylaşabileceği bir şey yok. eğer sevgili olmayacaksanız (anladınız) sizi görmüyor bile.

Güncellemeler:
verdiğiniz cevaplar hayattan soğutuyor ama tespitimide doğruluyor :( sevgili olamadığınız bir kadına neden değer vermiyorsunuz diye soruyorum :( :D
ERKEKLERİN BİR KADINLA ARKADAŞ OLMASI İÇİN NE GEREKİR?

0|1
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kadının önce kendine değer vermesi gerekir.. Başka bişeye gerek yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kadının herşeyden önce ''kadın'' olması gerek bir kere. Günümüzde erkeğine değer vermeyen, para ve cinsellik peşinde olan kadınlar da var, hem de bir sürü var. Önemli olan çiftlerin birbirini anlayabilmesi ve birbirine saygı duyması. Yeter ki insanlar birbirlerini gönülden sevebilsin, birbirine değer versin. Bir de anlayış çok önemli, duygusal bir kadınla odun erkek anlaşamaz elbette. Ben sevdiğim kızın tırnaklarına oje bile sürmeyi isterim, onun için herşeyi yaparım. Hayatta cinselliken daha önemli çok şey var. Aşk, mutluluk, huzur.. Bunları seks yapmadan çok rahat yaşayabilirsin. Sevdiğinin yanında olması, gözlerinin içine bakması herşeye yeter, onun varlığı ömre bedel. Çünkü seks gecelik, aşk ise ömürlüktür. Ben mesela sevdiğim kızı hayatımın her alanında düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • bak mesela ben ssenin bu yazdıklarının hepsini okudum ama sen okumamışsın :) sorum neden erkeklerin sigemiyorum o zaman yoksun demesi aşk aşk aşk diye bağıran erkekte sevişmek ister bundan bahsetmiyorum, ARKADAŞ olmak neden gereksiz görülüyor bunu soruyorum

• teşekkürler anlayışın için :)

• Rica ederim, ben seni çok iyi anladım öyleyse güzel dostlar edin ve seni anlayan insanlarla arkadaşlık kur. Baktın ki olmuyor, kes muhabbeti. Erkek bu, herşey düşünebilir ama içlerinde sana değer veren düzgünleri de çıkar elbet.

• Bu ablayı çok hırpalamışlar, canı da yanmış; çok görmeyin :))))

Arkadaşım, madem öyle düşünüyorsun o zaman neden onun oluyorsun? :D Konuşmaya edaya bakın, defalarca yaşamış gibi anlatıyor; sonra suç olur söyleyince... Güldüm ben epeyce :))

Soru da soru diye de diretmişsin; ben hiçbir kadınla sevişmedim, olursa eşimle olur ileride. Sizin ile bizim yaşadığımız dünyalar farklı; o açıdan anlayamazsınız ;) Önce kendinize değer verin de kullandırtmayın kendinizi.

0|0
    0|0
  • bence bir bayan eş erkek eşin annesinin özelliklerini yansıtmalı. onu yetiştiren bir hanfendinin kaybolmasını istemez bu yüzden de annesi gibi olmasa ad annesine ablasına benzeyen kişileri daha çok sevilir ve tercih edilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • ama erkek arkadaşlarınızdan babanıza benzemelerini istemiyorsunuz? soruyu ve detayı tekrar okumanı rica etsem? :)

• değer veren erkeklerin hepsi üzülen taraf... ben bunu duydum herkesten kadına değer vermeyeceksin evet doğru çünkü kadınlar gerçekten değer veren erkeğe değer vermiyorlar.

0|0
    0|0
    • soruyu okudun mu?

• hastamısın :) diyorum ki neden erkekler kadınlarla paylaşabilecekleri bir şeyler olsa dahi arkadaş olmak istemiyorlar? ama gelen cevap yine sigmek istediğiniz kızı başkasının sigmiş olması (ki bana ne bundan) ve sizinde kadınlara değer vermemek için bu bahaneyi kullanmanız

• kızım sen ne düşünürsen düşün görünen köy kılavuz istemez senin aklın fikrin s*kişteyse beni sözlerim ağır gelir sana... herkes biliyo dinsizin hakkından imansız gelirmiş... sen erkekler s*ikici gözüyle bakarsan onlarda seni s*kmek için bakar hadi eyw.

• bence biraz fazla ön yargılısın. 4 tane samimi kız arkadaşım var. birlikte yemekte yeriz, birşeyler de içeriz, gezeriz de tozarız da...

0|0
    0|0
  • Ada'm olması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Bir kadına değer verceksen yatakta harika olmalı

0|0
    0|0
  • Onu ileride çocuklarının annesi konumunda görebiliyorsa değer verir.

0|0
    0|0
  • Once deger verilecek kadin olsunda. kime deger verdiysek degerimizi s... ler

0|0
    0|0
  • Sevmesi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...