Kapat

Serseri kız nasıl olunurr?

Arkadaşlar itici algılamayın kötü yorumlarınızı kendinize saklayın biliyorsunuz serseri erkek tipi var peki ya serseri kız nasıl olunur?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• cok ornegi ulkemizde mevcut :)

0|0
    0|0
    • Nasıl olunur diye soruyorum işte örneği azmı çokmu demiyorum

• Sigara ve küfür var sjsj

• taam kanka az daha yırtın olcan :D

En İyi Kız Görüşü

• kural1: facebooktan atarlı demet akalın yıldız tilbe parçası paylaşıp yetmezmiş gibi eklediğin her fotoğrafın altına şarkı sözlerini yazıp sonuna üç tane ünlem koymak.
    kural 2: saçını sarıya boyayıp katiyyen ve kesinlikle dip boyası gelince boyatmamak
    kural3: herkesin kendine aşık olduğunu sanmak
    kural 4: kapşonunda tüyleri olan şişme yelek mutlaka dolabında olmalı
    kural 5: yırtık kot
    kural 6: küfür edip hemcinslerine o******** demek
    kural 7: sigara içmek

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Resimdeki sen isen,
    zaten serseri gibi bir tipin var :)
    Olmuşsun bile.

1|0
    0|0
  • Olunmaz doğulur

0|0
    0|0
  • Hayattaki tek endişen başına taktiğin toka, ayağının altında ezilip giden sorunların ezilişi olsun.

0|0
    0|0
  • Öncelikleri farklı olandır. Herkesin aklından geçeni değil, uzak ihtimali değerlendiren, içinden geldiği gibi.

0|0
    0|0
  • Erkek gbi bişey işte

0|0
    0|0
  • Serserilere kendini teslim eden kezban kız'dır. Gel zaman git zaman zengin koca'ya hacet gerektiğinde "Bikirilik o kidir inimli diğil yha. İğitim siviyimiz çik gilişti" diyen item'dir.

Not: Kezban farsça'da ev hanımı demektir. Türkçe'de bu neyin hanımı (!) olduğu karmaşanın anlamsızlığı anlamı olarak anlam kaymasına uğramıştır.

0|0
    0|0
    • Pampa bikirit onmli diil la , teknik olarak 15. Yüzyılda keşfedilen bir yumru kitlesi , hiper saçma bir şey

• teyze bu yaştan sonra ne serserisi

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkese bakıp ama aslında hiçbir erkeyi görmeyen hepsini peşinden süründüren hepsiyle oynayan

0|0
    0|0
Yükleniyor...