Yalanınız ortaya çıksa ne yaparsınız?

Mesela ben uzakta olan arkadaşlarıma ara sıra yalan söylüyorum puanlarla falan ilgili yalanım çıkarsa diye çıkmadan önce yalan söyledim diyorum ama şakaya vurarak değil ciddi ciddi. Şimdi düşününce garip biri olduğumu düşündüm.

Güncellemeler:
Yalan söylemem diyenler bana inandırıcı gelmiyor illaki söylemişlerdir veya farkında değillerdir

0|0
12|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• soyledigim yalani kabul ederim.
    sebep soruldugunda da canim o an oyle soylemek istedi derim konu kapanir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Kıvırmak lazım. Kadınlar bunu daha iyi becerirler. Sen hiç Demirel siyasetini duymadın mı? Bkz. Dün dündür bugün bugündür.

0|0
    0|0
  • Yalan atmayı bu yüzden tercih etmem illa ki bir gün ortaya çıkar diye

0|0
    0|0
  • 1 kere yalan konuştum yakalandım o yüzden daha yalan konuşmuyorum farklı bir strateji buldum onu kullanıyorum

0|0
    0|0
  • sonunda dogruyu söyleyeceksen niye yalan söylüyorsun anlamıs degilim mantıklı söyledin sürece sorun cıkmaz puanlar konusunda ama gidipte full cektim deme abartmadan söyle anlamaz okudun lise üniversite hakında yalan söyleme o anlasılır

0|0
    0|0
    • 255 Aldım 305 aldım diye yalan söyledim arkadaşıma ama keyfiyen veya utanç duyduğum için söylemedim bu yalanı o kız arkadaşım üniversiteyi kazandı ben istediğim yeri kazanmadığım için bu sene tekrar sınava girdim ve o arkadaşımda hiç arayıp sormaz fazla samimide değiliz zaten sınavdan sonra ne yaprın kaç alırsın nereyi kazanırsın dye sorular sordu hiç halimi hatrımı sormadan neyse dedim düzgünce cevap verdim sınav sonuçları açıklanana kadar hiç mesaj falan atmadı sınav sonuçları açıklanınca direk kaç aldın diye sordu bende 305 aldım dedim sinir oldum o kıza çünkü puanı abartmışmıyım bilmiyorum

• Yalanci durumuna dusersin

0|0
    0|0
  • Bence garipten öte özgüven sorunu olan biri gibisin ;-)

0|0
    0|0
  • Kılıf uydururum :D

0|0
    0|0
  • ben hic bisey gizlemem

0|1
    0|0
  • Yalan söylemem diyenleri takma. Beyaz yalanlar var zarari dokunmayan. Mesela bir yere gideceklerdir ve ısrar ediyorlardır sende gel diye. Ne yapman lazim surda bu var burada bu var diye bir şeyler yazman gerek mecburiyetten.

0|0
    0|0
  • Yalan konuşmam

0|0
    0|0
  • Rezilll olurdum :)

0|0
    0|0
  • yalan söylemem

0|0
    0|0
  • Gülerim uzatmanin kendini sıkmanin manasi yok

0|0
    0|0
  • direk şakaya vurmak lazım

0|0
    0|0
  • Yalanı da yalancıyı da sevmem

0|0
    0|0
  • Yalan söylemem.

0|0
    0|0
  • Yalan konusmam o yuzden bilemiyorum

0|0
    0|0
  • gerçekleri söylerim ben

0|0
    0|0
  • Ben yalan söylemem

0|0
    0|0
  • ylan söylemiyorum , karakterimin en belırgın özellıgı

0|0
    0|0
  • Bırak insanlar nesi nasıl görüyorsa veya puanın ne kadar düşükse bile bilsinler bunun için yalan söyliyerek beynine yüzlerce olasılıkla yorma

0|0
    0|0
  • o kadar ustayımdırki ortaya çıkmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çaresizce kalır hindi gibi düşünürüm

1|0
    0|0
  • Başka bir yalan bulup üstünü kapamaya çalışırım

1|0
    0|0
  • salağa yatarım sdfg

0|0
    0|0
  • Yalan söylememeye özen gösteriyorum.

0|0
    0|0
  • Ortaya çıkarsa ortaya çıkmayan başka bir yalan söylerim. Beynim ayni anda bir suru şey üretiyor valla bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Önemli bir olayda soylemem gerekiyorsa soylerim abi. Onun disinda soylemem. Bu arada konusmadan cikmadan once yalan soyledim demende guzel en azindan yuttturmaya calismiyorsun.

0|0
    0|0
  • Yer yarılsada içine düşsem derimmm

0|0
    0|0
  • Sesimi çıkarmazdım ya da yalan söyledim derdim yüzüne karşı , utanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yine üste çıkarım :D demek sen bana inanmıyorsun gibisinden :)

0|0
    0|0
  • yapcak bisey yok ozur dilerim neden yalan soyledihimi aciklarim

0|0
    0|0
  • Umarım çıkmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...