Annem hakkında fikre ihtiyacım var yardım eder misiniz?

Orta okuldan beri normal kavgalarımızda bile dayak atıp türlü belalar okuyordu. Sürekli üvey Babannem beni kurtarıyordu. Annem babam ayrı üvey babamla ve annemle yaşıyorum, üvey baba tarafım da öz babam da annemin sinir tedavisi görmesi gerektiğini düşünüyor. Kardeşlerim var üvey babamdan onları sinirlendiğinde dövmemek için ilaç kullanıyor. 1 senedir sevgilim var onunla dertleşmeyi çok isterdim ama o da sürekli bir tartışma konusu buluyor benimle bazen annemin bedduası yüzünden mi diye düşünmüyor değilim. Her gece duamı eder uyurum. Daha bugün Arabanın altında kalmam, ölmem veya düşmana bile edilmeyecek bağıra bağıra beddualar etti en az 30 defa ve ben duygusal bir insanım bunlar beni senelerdir çok sarsıyor artık dayanamıyorum orta okulda daha fazla döverdi kapının önüne atardı ve ben sadece ağlardım bunu hakedecek birşey yapmadığıma eminin çevrem akrabalarım da böyle diyor öz babam bu kadarını bilmiyor bilse beni annemle tutmaz ama lise çağında olduğum için kızsal açıdan anneme ihtiyacım olabiliyor. Aklımı kaybedip kötü birşey yapmaktan da korkmuyor değilim sizce annemin bedduası tutar mı ve ne yapabilirim bu konuda çok içten söylüyor bedduaları namazında niyazında bile olsa bu kadar beddua etmesi normal mi

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Dünyada bir adelet sistemi var gözle göremediğimiz beddua ediyor diye sana bir şey olmaz merak etme. Kendi inancini sarsiyor asil o şekilde boşa namaz kiliyo. İslam dini insanları beddua ederek cezalandırma sistemine dayali bir din değil hepsi ona geri donucek.

1|0
    0|0
  • Sen adresini ver ben senin annenin kemiklerini kırana kadar döveyim. Karşılık vermeyeceği birine tepki vermek kolaydır. Birde karşılık görsün bakalım.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...