Kötü olmayı deneyip de yapamamak da neyin nesi?

Birşey denemek istedim ; kötü olmak. neden mi çünkü iyi biriyim. ne alaka diyceksiniz açıklıyım;
eğer iyi biri olursanız çevreniz sizi kullanır. isterseniz çok yakışıklı çok zengin ya da çok sosyal her ne olursanız olur iyiyseniz kullanılırsınız. ben bunu biliyorum tecrübeye sabit yani. Hakkınız yenir hakkınız olan verilmez söz hakkı dahi verilmez sözünüz dinlenmez çoğu yere çağrılmazsınız özellikle kızların olduğu ortamlara çünkü siz iyi çocuksunuz hadi ama kim sizi ne yapsın değilmi.

ben bunun için kötüleşmeye karar verdim deyin yerindeyse karartmaya ( :

anladınız mı. bir örnek daha bir değnek düşünün bir tarafı daha çok eğri düzeltmek için ne yaparsınız?
tabiki tam zıttı yöne doğru baskı uygularsınız yani atıyorum sağa doğru bakıyorsa uzu siz sola doğru bükersiniz ki değnek düzelsin anladınız umuyorum. benim durumum da bu. kendimi düzeltmek için bu şart. anlayanlar olucaktır buna inanıyorum. anlamayanlar bu sitede takılmaya devam etsin benim sorum anlaşabildiğim kişilere.

bunu yapabilmem için değişmem lazım. ama bunu yapamıyorum bir türlü ya da tam istemiyorum kurtulamıyorum... yardımcı olur musunuz değişmem için?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• 2 seçenek,
    A) İzmir de 1yıl geçir doğru yanın kalmaz
    B) hala bir şey e benziyor iken yurt dışına göç et,

Ama yaşadığın yer ve çevren ile o iş zor, denendi
    Friendzone için diyorsan pragmatzim iyi , yakışıklıktan sonraki 2 . Faktörleri Türk kızının ama sonradan görme olacak iş değil,
    Bir tanıdığımız in kızı Hollanda ki kocasıyla turkiyede 1 yılda 500000 $ dolandirilip geri kaçtı meselâ

O zanaat zor zanaat her zaman bir beterin seni bulup öper , hiç bulaşma

0|0
    0|0
Yükleniyor...