Çok dengesiz bir ruhhalim var ne önerirsiniz?

Bazen kaya gibi sert bazen çocuk gibi oluyorum belki biraz çocuk ruhluyum ve arada dışarı çıkıyor. Kendi kafamda geçen şeylerle dışarı çıkanlar çok farklı. hata yapmaktan korkmuyorum zaten çok fazla yaptığım için pek önemsemiyorum genelde o konuda sıkıntı yok ama bişey yaptıktan sonra keşkelerim çok oluyor. Çevrem değiştiği için ( taşınma oldu ) pek arkadaşım yok. var ama okul vb yer arkadaşları gerçek arkadaşlarım değil. zaten kişilik karakter olarak da arkadaşım olamazlar. taşınalı 4-5 sene oldu ve ben ilk senelerde herşey normal olucak eskisi gibi devam eder sanıyordum ama daha kötü gitti arkadaşlarım çevrem den kopunca bende hayattan koptum sanki. hiç tat alamıyorum. dışarıda başka evde başka birisi oluyorum dışarıda çoğu zaman rol yapmak zorundayım çünkü yaşanmaz gerçekten.
Ruhhalimin de bu yüzden değiştiğini düşünüyorum sadece kimi zaman sert kimin zaman yumuşak olarak değil birsürü türü var, psik. bir şey değil sadece bilmiyorum birden herşeyden koptum ve eskisi gibi olmuycak hiçbir zaman. yaşandı ve bitti. ama ben şimdi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sorun bu.

Güncellemeler:
ddsa
güncel

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende dengesiz kararsız

0|0
    0|0
  • nefes alamıyomuş gibi hiçbiryerde duramıyorum bende mallesef

0|0
    0|0