Allah kısmet ederse evlilik yolu görünüyor mu bize sizce :) ?

Sevgilimle bu sitede tanıştık 3 yıl önce ama sonra buluştuk ve iyice samimi olduk. Ailemle tanıştı. Yüzük taktık. Onun babası "hiç çıkmasın o yüzükler parmağınızdan" demiş. Benim de ailem haberdar ve kabul ediyor. Bugün de babamı aradı, babam onu dersleri konusunda teselli etmiş, o da babamın sağlık durumunu falan sormuş. Konuştular. Babam anneme "bu kızı vereceğiz biz herhalde" demiş. Neyse işte durum bundan ibaret. Sizce bu iş olur mu? Allah kısmet ederse evlilik yolu görünüyor mu bize sizce? :) 💕

Güncellemeler:
Çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için. Siz de mutlu bir hayat sürersiniz umarım... :)

1|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• E yani aileler de kabul etmiş gözün aydın çocuğunuz olunca nasılımda sorun ks ailesi :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu siteden guzel dostluklar kuruldugunu biliyordum ama boylesini ilk kez duydum. Dedigin gibi öyle gorunuyor Allah mutlu mesut etsin.

1|0
    0|0
  • Yani senin için önemli bir ilişkiye benziyor ufak konuşmalar bile bu kadar değerli anlatıldığına göre :) bir sonuç çıkarmam güç ama Allah mutlu etsin ikinizide umarım güzel günler geçirirsiniz beraber mutlu , huzurlu ve sağlıklı.

1|0
    0|0
  • Kamera nerede el sallayalim :)

1|0
    0|0
  • bana uzun süre görünmez, hayatımı yaşıcam ilk önce :D

1|0
    0|0
  • Allah tamamını erdirsin hersey gönlünüzce olsun

1|0
    0|0
  • waybe kıskandım

1|0
    0|0
  • Olur inşaallah

1|0
    0|0
  • Allahın dediği olur hakkınızda hayırlısı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aynı şehirden misiniz? Bu sitede konuşmanız kac ay sürdü yani buranin dışında diğer sosyal medyada konuşmaya kac ay sonra gectin?
    Ben de burdan tanistim da merak ettim

1|0
    0|0
    • Farklı şehirlerdeyiz. Biz 8 ay boyunce telefondan konuştuk. İlk buluşmamız 8 ay sonra oldu yani. Sonra bir iki ay aralıklara buluşmaya devam ettik. :)

• Benim sorun böyle işte. .. hic mi yazmiyim artık buna bilmiyorum.

• Umarım gerçektir :D bu siteden boyle seyler hic beklemezdim :D hayırlı olsun...

1|0
    0|0
  • Görünüyor gibi umarım mutlu olursunuz evlenirsiniz ☺

1|0
    0|0
  • İnşAllah tek yastıkta kocarsınız...

1|0
    0|0
  • Bu siteden böyle şey çıkdıysa vay be 😁Mutluluklar Allah ayırmasın (kıskandım😅)

1|0
    0|0
  • Hayırlı olsun :) inşallah ailelerde kabullenmiş görünüyor gerisi size kalmış mutluluklar

1|0
    0|0
  • 3 sene önce 17 yaşındaydın abla ve sitede 18 yaş sınırı var o nasıl oluyor :D mutluluklar bu arada :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...