Ayrı eve çıkmak nasıl bir duygu?

Arkadaşlar bu yıl üniversiteye başlıyacağım ayrı eve çıkmaya karar verdim aranızda ayrı eve çıkmıs olan varsa avantajlarını , dezavantajlarını , o psikoljiyi anlatabilirmisiniz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Önce seviniyorsun en kral arkadaşlarımla beraber olacağım diye. İlk bir ay cicim ayı olur. Sonra ufak tefek şeyler sorun olmaya başlar. Bir bakmışsın ev arkadaşın senin eşyalarını sana sorma ihtiyacı hissetmeden kullanıyor veya evin ekonomisine bilerek destek çıkmıyor veya seninle ufak tefek şeyler yuzunden habire tartışıyor en sonunda dayanamaz evi terkeder başka bir eve gidersin. Ben 16 ev degiştirdim. Son iki yılımda rahat ettim. O arkadaşları bulana kadar çok rezil oldum. Gene devlet yurdu gibisi yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• evde hazır yemek yok ev dağınık hoşgeldin yavrum annem aşkım diyen anne baba yok naber lan yarraammm diyen bir abi yok özlüyor insan ama isteideğin gibi takıl gez yuvarlan şarkı aç parti yap dağınık gez :(

0|0
    0|0
  • Bilmem hic ikmadim

0|0
    0|0
  • Kimse benim gibi yspmamıştır diye düşünüyorum ben kiii 3 kızla aynı eve çıkmıştım 😏

0|0
    0|0
  • Sevgilin varsa sürekli seks yaparsın

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...