Kadınlar mı daha iyi araba sürer yoksa erkekler mi?

Sizce hangi cins trafikte yoğun olursa kazalar azalır

Güncellemeler:
Bence kadınlar daha iyi sürer çok erkeklerden 100 daha dikkatli kuralcı ve empati kurma yeteneğine sahiptir.
Kadınların hata yapmasına ( ki aslında çoğu hata bile değil tam aksine kurala uymuştur) sebep olan trafik canavarları yani erkeklerdir.

1|1
26|9

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar araba kullanırken çok tedirgin davranıyor. Çok iyi araba kullanan erkekler ise hızı marifet sayıp özgüvenlerinden trafik canavarına dönüşmektedir. Gerçek şu ki ben daha zincirleme kaza oluşturan kadın görmedim yahut sarhoş halde araba kullanarak insanların hayatını çalan/yok eden. Bu yüzden trafik canavarlarının cinsiyetleri erkektir.

0|1
    0|0
    • Çok güzel açıkladın kadınların tedirgin olmasına sebep olanda erkek sürücülerdir.

Kızlar Ne Diyor 25

• Kadınlar çok dikkatli her türlü kurala uyuyor ama erkekler de özgüveni fazla yüksek manevra kabiliyeti iyi en ufak olayda müdahale edebilme yönünden iyiler ve bir ülkede ikiye ayrılmış böyle bir sürücü kesimi varsa tabiki erkekler :)

0|1
    0|0
    • Çok güzel açıkladın ama sonucu Nasıl erkeklerin iyi sürdüğüne bağladın anlamadım :) kurallara uyan kadınlar ama iyi süren erkekler öyle mi

• Kurallara uyarsan zaten bir sıkıntı yaşamazsın trafikde 😊

• Ben ülkemize göre konuştum şu an olan durumdan bahsettim ah keşke dediğin gibi olsa herkes kurallara uysa zaten iki taraf da çok iyi sürücü der geçerdim :)

• Kadınlar korkar dikkatli sürer ama ben mesela deli surerdim ustası olurum arabanın 😊 dikkatli de olurum tabii.. canlı hayatı onemli

0|1
    0|0
  • kadınlar bence hatta uzmanlarda açıkladı çok dikkatli oluyorlar genelde.

0|1
    0|0
    • Bencede ama yorumlara bakarsa nedense kadınların yüzde doksanı erkekler diyo çildiriciğim :) Nasıl sindirilmişlerse artık

• kadınlar düz yolda iyi erkekler ise arabayı soktuğu yerden kolay çıkarabilir kadının biri geçen geri geri gitcem diye çocuğu ezdi

• Genelden bahsediyoruz ama o tarz bir Hatayı erkek de yapabilir

• Erkekler

0|1
    0|0
  • Şok olacaksınız ama erkekler diyeceğim.
    Objektif olmak gerekirse teknik konularda erkekler mental olarak daha yetenekli.

0|2
    0|0
    • Katılmıyorum ayrıca hiçde şok olmadın kadınların çoğu erkekler diyo , Nasıl sindirilmişlerse artık

• Bayanların kötü araba sürme nedenleri onları sıkıştıran erkeklerdir.

0|2
    0|0
  • Diğerlerini bilmem ama ben güzel sürerim

0|1
    0|0
  • kadınlar

0|1
    0|0
  • Oldukça iyi surerim ben ama genel olarak erkekler heralde. Kadınlar çok panik oluyor

0|1
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • Erkek

0|1
    0|0
  • Erkekler.😂

0|1
    0|0
  • Erkekler daha kıvrak sabırsız kadınlar dikkatli ama uyuşuk

0|1
    0|0
  • Erkekler daha iyi kullanıyor ama kadınlar biraz daha dikkatli sürüyor jsjsjss bendeniyi sürmesinler

0|1
    0|0
  • erkekler daha başarılı, çok az kadın sürücü var iyi araba kullanan.

0|1
    0|0
  • Ben surdum valla bana gore degilmis onu ogrendim😄

0|0
    0|0
  • Erkekler olunca azalır ama kavga artar. Kavganın artması trafiğin de artması demek. Şöyle:
    =Erkekler
    +Niye durduk yere sellektör veriyon koduğmun...
    -Ne diyon lan sen...

Gibi

0|0
    0|0
  • Erkekler.

0|1
    0|0
  • Kendimde kulanmama ragmen erkekler daha iyi bence

0|1
    0|0
  • Bayanim ama erkkler daha iyi

0|0
    0|0
  • erkekler bence

0|1
    0|0
  • Erkekler

0|1
    0|0
  • Erkekler

0|1
    0|0
  • erkekler

0|0
    0|0
  • Kadın tabiki erkekler gibi büyük bir özgüvenle sürüp insanların canını tehlikeye atmiyoruz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fren yerine gaza bastığı için kazaya karışan kadın sayısını araştırman gerekiyor

0|0
    0|0
    • arkadaki magandanın zart zart kornaya basıp öndeki sürücünün panik yapmasına sebep olduğu için olabilir mi

• Ortalama bir kadın şöför, kullandığı arabayı kontrol edilmesi gereken muazzam bir güç olarak algılamakta, dolayısıyla bu muazzam gücün karşısında sürekli tetikte beklemektedir. aynı vahşi ve güçlü bir havyanı dizginlemeye çalışır gibi davranmaktadır

Ortalama bir erkek şöför ise, arabayı ayaklarının ve kollarının güçlü birer uzantısı olarak görmektedir (aynı avatardaki askerlerin kullandığı savaşçı robotlar gibi) dolayısıyla elleri ve kolları güçle dolu olduğunda erkeğe hem güven gelmekte hem de bu gücü kontrol etmekten haz almaktadır.

• ülkemizde ikiside kötü sürer

0|0
    0|0
  • Erkek tabi

0|0
    0|0
  • ben kullanırken çok bayanla sıkıntı yaşadım ya ahaha

0|0
    0|0
  • Karılar daha iyimiş sjdj

0|0
    0|0
  • bu soru kadar saçma bı sorumu var kadın panik atak profesyonellık ısteyen bısey daha dun trafıkte bır bayan gordm kırmızı ısıklarda makyajını tazelıyo :D

0|0
    0|0
  • Geçen gün bir hanım abla saçma bir hata yaparak beni biçiyordu. O günden sonra kadınlar diyorum.

0|0
    0|0
  • Ben professional driver ım ☺️

0|0
    0|0
  • ben erkek olarak surmeyi bilmiyorum
    süren kadınlar için buyuk basarı bence
    . fazla detaycı oldukları ve pc oyunlarına vs ilgi duymadıkları için erkekler daha becerikli.

0|0
    0|0
    • son cumleyi yanlıs kurmusum kadınlar koy basına : DD

Yükleniyor...