İNSANLIKTAN NASIL CIKILIR?

Kendimi bildim bileli babama bir köpek kadar deger vermedim ve annemin sevgi ve merhametinden de süphe ediyorum , insanlardan soğudum. Babam 6-7 yaslarımdayken sokakta oyun oynarken komsu ninenin camını kırdım dıye burnuma vurup kanatmıstı annem sesini cıkartmamıstı 6 yıl sonra ısten eve geldıgınde benı yarı cıplak ve vucudum ıslakken bahce hortumuyla dovmustu bacamlarım kan toplamıstı ve ne annem ne de bır komsu sesını cıkartmamıstı kı babam karaktersız sadece havadan ıbaret bırıdır oyle korkulacak bırı degıl tam tersıne tuttugunda bogup oldurmek ısteyebılecegın yılısık bır tıptır ıckı falan da ıcmezdı oyle vukaatı falan da yok. Bende bu durumda keske olmasalardı diyorum zaten yalnızlıgı seven bırıyım yalnızlıkken daha guclu hıssedıyorum ve kucuklugumden berı cevremde gercekten olgun ınsanlar dısında kımseden ne sevgı ne fayda gormedım. Annem ve babamda da olgunluk yok zayıf ve aciz insanlar ne yapacagımı bılmıyorum sadece ölüp yok olmalarını ıstıyorum ve sormak ıstıyorum ınsanlar nasıl bu hale gelıyor diye?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsanların insaniyet dediği şey göz boyamak için sürülen boyadır. İnsaniyeti gören olmadı. Kimse bana insaniyetten bahsetmesin kıçını keserim.

0|2
    0|0
  • Bişey diyemedim beni aşar

0|0
    0|0
Yükleniyor...