Millet çok çıkarcı ya?

Herkesin yardimina koşarım, notlar atılcaksa hep gönderirim. Geçen gün deftere ufak bir yeri yazamadigim oldu. Bugün mesaj attım bana göndersinler diye. Birinin interneti yokmus gönderemezmiş birinin defteri okuldaymış (ki bunun imkanı yok) biri cevap bile vermedi. En son atacak birini buldum ama sinirim çok bozuldu. Ben herkese yardımcı oluyorum onlarsa sırt çeviriyor. Söyleyin sorun bende mi? Ama onlara fena bir laf çarpmam lazım. Ne diyebilirim sizce? Böyle alttan alttan rahatsız etmek istiyom çünkü ayıp ettiler -en kibar haliyle-.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver milleti, sen Allah rızası için iyilikler yap, iyi davran.. Gerisini boşver.. Sonunda ihtiyacın olanı bulmuşsun işte :)

0|0
    0|0
    • Ama çok zorlandım. Ben herkesin yardimina kosarken onların böyle davranması zoruna gidiyor.

• Zor bilirim. Nefsine ve şeytana uyma derim. Allah yardımcın olsun :)

• Sağol kardeşim senin de :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu ne ki. Daha neler göreceksin.

0|0
    0|0
    • Aynen daha ne fenalıklara maruz kalcam. Şimdiden böyleyse..

• sorma be gizli :(

0|0
    0|0
  • Bu durumda akıllandıysan güzel, ama yine devam edersen yandın :D

0|0
    0|0
    • Valla iyi niyetten gene aynı şekilde davranmaya devam ederim, genelde akıllanmam. Ah bu iyi niyet..

• evet çıkarcılık akıllılık, çıkarsız iş yapma da aptallık zannedildiği sürece böyle devam edecek bu düzen... de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok saolun acayip yardimci oldunuz iyiki varsiniz de. ya aynisi benim de basima geliyor sinir oluyorum ne kadar anormaller not kiskanmak nedir ya

0|0
    0|0
    • Aynı şeyi ben yapsam adım cimriye çıkar. Zaten birşey demeye yer arıyolar

• Ciksin bosver sen de onlara aynisini yap defterim yandi de hatta ne mal insanlar var

• Valla aynen sinir oluyorum

• çıkarsız değil hiç bişy

0|1
    0|0
  • Çok iyi niyetlisin böyle olma.

0|0
    0|0
    • İyi niyetli olsam da kötüyüm olmasam da kötüyüm. Millet böyle işte.

Yükleniyor...