Eşinize bir erkek masörün "sağlık amaçlı" masaj yapmasını kabul eder miydiniz?

Eşinizle beraber 1 günlük içinde sağlık masajı olan SPA paketi aldınız. Ama gittiğiniz gün, süprizle karşılaştınız? Bu sağlık merkezinde, o gün sadece erkek masörler çalışıyor. Ne yapardınız? Tepkiniz ne olurdu?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Sağlık her şeyden önemli tabikide yapabilir.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adam cuckold yani esini paylasaktan zevk alan bir kisilige sahip bilginiz olsun.

0|2
    0|0
    • :)) yani? Bilgileri oldu, şimdi ne olacak?

• Şu varki. Yilanin zehirli oldugunu bilmek icin yilan tarafindan sokulmak mi gerekir. Yani bunu bilmek oyle olmak manasina gelmez. Bircok konuda detayli bilgiye sahibim ve is adami vasfi var uzerimde yani :) saglicakla kal mutlu hissettigin gibi yasa :)

• Eyvallah. Ama alaka olmadı.

Kızlar Ne Diyor 7

• Yapsin birlikte yaptiririz

0|1
    0|0
  • Ben yaparm.. kimseye yaptirtmam esime masj

0|0
    0|0
  • Buna izin verecek adam kocam olamaz..

0|2
    0|0
  • Eşine erkek masörün yaptırmasına izin verecek erkek rahattır büyük gavattır net.

0|1
    0|0
    • Neden gavatlık olduğunu anlayamadım. Bu çevre, toplum baskısı, millet ne der korkuları yüzünden, türkiyede kadınlar hiç bir zaman özgür olamayacak, sizin gibi düşünen kadınlar oldukça da bunun değişmesi zor. Çok kötü asıl bu şekilde her konuda cinsellik düşündükçe sapık bir toplum yetişiyor. Zira buna bile gavatşık diyorsa bir kadın, demekki aklında sağlık amaçlı masaj yaptırırken bile kendine güvenemiyor ve eşini aldatabileceğini düşünüyor. Demekki içinde bu var.

• Kusura bakma bizim milletimiz eşini kıskanıyorsa başkasının ona dokunmasına izin veriyorsa evet yobazız.
      Uzatmaya gerek yok.

• öyle bir eş istemem. ki kendimde izin vermem

0|1
    0|0
    • Masaj tamamen sağlık amaçlı, yanlış anlaşılmasın. Mesela bel fıtığı, boyun fıtığı için veya bacaklarındaki ağrılar için.

• kadın tutsun

• Gülüşleri bile kıskanan ben böyle şeyleri katiyen izin veremem 😑

0|0
    0|0
  • Sahsen ben evlencem esimde buna izin vercek ayrilirim ondan erkekse erkekligini bilsin o ne oyle

0|2
    0|0
    • Masaj tamamen sağlık amaçlı, yanlış anlaşılmasın. Mesela bel fıtığı, boyun fıtığı için veya bacaklarındaki ağrılar için.

• Spa paketi satın almışsınız o gün için, soru da öyle diyor. Yaptırmazsan verdiğiniz para da yanacak

• Yanarsa yansin bence

Erkekler Ne Diyor 10

• Yan yana olur.

0|1
    0|0
  • Yakarım o salonu

0|0
    0|0
  • Ben de sağlık amaçlı kalbini sökeyim, ağırlık yapmasın..

0|0
    0|0
  • yok olmaz öyle benim kadınıma ben hariç kimse dokunamaz modernlikle genişliği karıştırmayalım

1|0
    0|0
    • Masaj tamamen sağlık amaçlı, yanlış anlaşılmasın. Mesela bel fıtığı, boyun fıtığı için veya bacaklarındaki ağrılar için. Erkek doktora da mı göndermezsin?

• yemek yemeye gidecek dansa değil iş yemeğinde dansın işi ne* benim karım olacak kişi gerekirse red edecek

• Tamam sinirlenme :)

• Ben yaparım. Hinede yaptırmam

0|0
    0|0
  • Hadi doktoru anladıkta masör neymiş baştan özellikle kadın ayarlarım olur biter

0|0
    0|0
  • Yokkk

0|0
    0|0
    • Masaj tamamen sağlık amaçlı, yanlış anlaşılmasın. Mesela bel fıtığı, boyun fıtığı için veya bacaklarındaki ağrılar için

• Spa Sağlık merkezi. Soruda öyle diyor

• tamam anladm biliyorumda zaten. tamam gitsin saglik icin

• Saglik amacli masaj yapan bayan bulurum hacım erkek saglik amacli yapmaz onu emin ol

0|0
    0|0
  • olmaz o iş

0|0
    0|0
  • Parami iade alirim.. o hoteli baslarina yikip parayi iade ettirtirim. Rezil de ederim. Sadece erkek calisan spa mi olur. cok sacma zaten de . Neyse :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...