Kapat

Çok yalnızım arkadaşlar.. Benim gibi olan varmı?

Eskiden çok arkadaşlarım vardı zaman geçdikce azaldı birtane çocukluk arkadaşım kaldı yalnızlığı hiç anlamıyordum onunla ama bir iftira yüzünen beni bıraktı.. Hava çok güzel ama kimsem yok.. Ailem pek ilgilenmiyor akraba desen uzakta.. İştahım yok middem bulanıyor üzüntüden sıkıntıdan.. İnsanlardan soğmaya başlıyorum yavaş yavaş..

Güncellemeler:
Allah tüm çaresizlere inşallah bir çare kapısı açar.. Tüm dualarımız kabul olur inşllah..

0|2
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• bir zamanlar etrafım doluyduuu telefonumuzun olmadığı dönmelerdiiii ziline bastığım kişi kapının önüne çıkar gezerdik

Şimdi teknolojinin tam ortasındayız rehberimden hadii kardeşim gel gezmeye gideli, m diyebilceğim kimsem yok hayat çok acayip.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fazla arkdaslk iyi degildir yazbana konusuruz istersen dert ortagn olurum 😊 herkesle konusan birisi degilim 😊 yalnızls iyidr Allah sabır versin

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 28

• Madem şikayetçisin bu durumdan bir şeyleri değiştirmeye çalış.. Arkadaş edinmeye çalış.. Kurslardan çevreden.. İnternetten her nerden olursa.. Varsa okuldan.. Sosyalleşmeye başladıkça çevrende genişlemeye başlayacaktır.. Ne zaman konuşmak istersen bende burdayım :)

1|0
    0|0
  • Evet yalnızım ve bunu istiyorum. O iğrenç istekleri, saçma düşünceleri, öne çıkma çabaları ve acınası eylemleri çok sinir bozucu. İçimde ki diğer ben ile başbaşayım. Kimsenin kaprisini, üstüme yüklenmeye çalışılan sorumlulukları düşünmeme gerek yok. Kimsenin aptal dertleriyle, ufacık sorunları hayati öneme taşıyan tatlı canlarıyla uğraşmama gerek yok. İyi ki yalnızım.

0|0
    0|0
  • Kısmetten öte koy var mı müslüman?

1|0
    0|0
  • vallahi aynısıyım. çok arkadaşım vard. şimdi hiç kalmadı. niye böyle oldu ya. çok yalnızım..

1|0
    0|0
  • Ben ben. Tamamen kabuğuma çekilmiş vaziyetteyim

1|0
    0|0
  • bul bu siteden bir arkadaş

0|0
    0|0
  • bir zamanlar benim de çok geniş bir çevrem vardı. Onu gönder, bunu gönder 4 kişi bir çekirdek kadro kaldık. Başka arkadaşım yok mu? Var ama o çekirdek kadro gibi değiller.

0|0
    0|0
  • Bende yanlizom ama mutluyum

1|0
    0|0
  • Bende ayni durumdayım. Sanal dan bul arkadaş. Gerçi zor düzgününü bulabilmek. Ama bulursun. En azindan iyi gelecektir

0|0
    0|0
  • boşver yalnızlık iyidir

0|0
    0|0
    • Biryandan sadece... Ama gitgide asosyalleşiyorum..

• Tek dolasıyorum bende yapıcak hicbirsey yok. Tek sinemaya gidiyorum. Tek kahve icmeye gidiyorum. Magazaları tek dolasıyorum. Mutlu muyum bu durumdan hayır tabikide ama ne yapalım

0|0
    0|0
  • Benşm de çok arkadaşım var ama bende yalnızım.
    Aşk bizi bulsa da yalnızlığımız sona erse.

0|0
    0|0
    • Aşk tamamlamıyor erkek arkadaşım var ama görüşemiyorum nişanlı değiliz laf çıkacak diye artık kendimi uzaklaştırdım o çoğu zaman dışarlarda geziyor arkadaşlarıyla birde bana anlatıyor nasıl eğlendiklerini.. Bilemiyorum çok anlatılacaklar var ama susuyorum.

• Erkek arkadaşın var bizim kız arkadaşımız yok.
      Daha iyi durumdasın.

• Akraban da mı yok kuzen muzen

0|0
    0|0
    • Uzakta. Almanyadayım ben.. Ordaki insan samimiyeti burda yok. Çoğu akrabalarda türkiyede..

• Bu kadar olumsuz düşünme

• Bilmem..

• Büyümek boyle bisey

0|0
    0|0
  • Bende böyleyim boşver ks de takıl. Kitap oku. Tv izle vs.. vs...

0|0
    0|0
  • biz varız knka ayıpsın

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsşn okadar çok kişi varki yalnız olan birtanesşde benim

0|0
    0|0
  • Sıraya gir

0|0
    0|0
  • ben vardım

0|0
    0|0
  • Esittir ben

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 7

• Çevremde arkadaşlarım var ama kendi içime kapalı bir kutu gibiyim. Benimde başıma kötü olaylar geldi ama asla pes etme.

1|0
    0|0
  • Kıyamam sana yaa ben yanında olamam ams her zaman seni dinlerim istersen Allahım sana güzel arkadaşlıklar nasip etsin :)

1|0
    0|0
  • Aynı durumdayım bende yalnızlık güzel aslında ama bazen çok sıkıcı oluyor

1|0
    0|0
  • insanlardan soğumuyosun sadece gerçek yüzlerini samimiyetsizliklerini görüyorsun şu sıralar bende yaşıyorum bu durumu. Kendinden başka kimseyi tanıyamıyorsun.

0|0
    0|0
    • Olabilir.. Ama çok zor ya bilemiyorum.. Kendimi çok yalnız işe yaramaz hissediyorum içimden hiçbirşey yapmak gelmiyor

• deprsyona giriyorsun demek ki, kendini fazla dinleme birşeylerle meşgul ol iyi hissedeceğin şeyler

• yalnız değilsin , şükret haline

0|1
    0|0
  • Benimde öyle...

0|0
    0|0
  • ooo gel knk gel ben bagrıma basarım seni

0|1
    0|0
    • :( bende 6 senedir valla 1 tanecik arkadaşım var sadece :((((

• Gönül ister arkadasımz olsun ama arkdas arayıs icinde değilim

Yükleniyor...