İşyerine bir daha gitmesem mi? Çok önemli lütfen yardım edin?

Öğrenciyim haftasonları çalışıyorum işyerinin sahiplerinin bir tanıdıkları var adam 50 -60 arası yaşında oğlu var benle yaşıt 18. Bu adam dilsiz konusamiyo daha önce de yanagimdan öptü sarıldı falan yaşlı oğluyla yaşıtım bisey olmaz sevgiden falan dedim bisey demedim bugun kapıda bekliyodu çağırdı eliylegel diye gitmedim daha sonra yine çağırdı bende çay falan isticek herhalde dedim gittim soyunma odaları var orada ama dolu ofise gidiyodu gel dedi bende korktum yok dedim kimsede yoktu zaten yarım yamalak konuştu anlaşılıyor biraz burda kamera yok gel falan dedi uzaklasicaktim tuttu başımdan omzumdan öpmeye çalıştı bende korktum ya bırak Hayır dedim gittim annemin bir arkadasi vardı ona anlattım aradik beraber adami bulamadık sonra ben bir anda ağlamaya başladım kızlar falan geldi şef geldi falan kızlardan yakin olana anlattım sefe anlattım oda oranin sahibini çağırdı ona anlattılar bugunde eve yolladilar beni şimdi ben haftaya işe gitmeli miyim işten mi çıksam oranın sahibi abisine anlatcak bana kimseye söyleme bizim aramızda halletcez dedi ama ne yapcaklar bilmiyorum tekrar bu olayı anlatmakda istemiyorum adam inkar ederse ya ona inanırlarsa şimdi nolcak ne yapmaliyim?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• gitme bidaha sakın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yüz falan bulmuş olabilir mi? Direkt bir kıza yapışması nadir bir durumdur. Saldırdı diyorsun sonra gideyim mi diyorsun. Bu da güzel.

0|0
    0|0
    • Daha önce de yanagimdan öptü sarıldı diye yazdım iyi okursan

• Ayril işten. Hic uğraşma.

0|0
    0|0
  • madem taciz var ve anlatmakda istemiyorsun gitme.

0|0
    0|0
  • Sessiz kalma baskasinada yapacaktir olmadi paketlet adami sana deger veren bir insana soylesen seve seve paketler

0|0
    0|0
    • Kimsenin yapacağını sanmıyorum

• Kötü biri değilim okadar oranın sahibine kalmış artık ne yaparlar bilmiyorum biraz dindar biyerdi zaten

• Bunun kotulukle alakasi yokki sana zarar vermek istedi sende ders olsun diye veledini paketlettireceksin sag bacagina vursunlar bir kere diyetini oglu odesin

• Normalde gidip şikayetçi olsan direk içerde o

0|0
    0|0
    • Kanıtım yok

• Bizim cezaevinde birsürü kişi var öyle sadece ifade ile gelen

• Gitme kötü hissedersin gittikçe

0|0
    0|0
  • polise git 2 gün gözaltına alsınlar sorun çözülsün

0|0
    0|0
  • Çık oradan

0|0
    0|0
  • Gizli kamerali kalem al 30-40 lira. Git onunla olanlar video kaydet sonra mahkemeye basvur

0|0
    0|0
  • Katiyen istifa ediyorsun sapikmis adam baksana sana zorla bişey yapmaya kalkışır

0|0
    0|0
  • Gitme

0|0
    0|0
  • Gel gel bidaha yapmam

0|0
    0|0
  • sen bilirsin iyi düşün

0|0
    0|0
  • Oolise git direk