Sizce memleket cidden onemli mi memlekete gore insan elestirirmisiniz?

Sizce cidden memleket onemli mi ben kendim asla genelleme yapmam oradakiler boyledir soyledir diye her insani tek tek degerlendirmek lazim her yerin iyisi var kotusu var ama ne yazikki ulkemizde insanlara bazen tanima firsati bile vermeden suraliyim buraliyim diyince direk bir on yargi olusur kafalarinda. Eskiden bu daha coktu artik pek yok sizce evlenince falan sorun olur mu bunlar cidden artik illa kendi memleketnden olcak faln diye veya ordan olmaz diye varmidir cidden boyle insanlar daha bu zamanda? Ben kendim yozgatliyim ama bunu soyleyince herkes bana bir allah korusun allahim sen bizi koru bana yozgatli demeee iyy veya gulmeler olusur :D orda kotu insanlar olabilir ama her insan oyle degil? Ki ben orda dogmadim yurt disinda dogdum buyudum her yerde kotu veya iyi insanlar var niye kimse birey olarak degerlendirmiyo? Yoksa cidden yozgatlilar da bir sey var da ben mi bilmiyorum benim icin de en sevdigim sehir falan degil daha guzel yerler var turkiyede acikcasi pek bir alakam da yok oranin insanlari kap kara olur diyolar al bir on yargi daha ben bem beyazim gozlerim yesil annem de ayni sekil gozleri mavi :d babam biraz daha esmer ama cidden bu sorun mu yani simdi yozgatlilari sevmiyomusunuz ben ilerde mesela karadenizli olan biriyle evlenemem mi ailesi almicak mi beni tanismak istemicek mi yani yozgatliyim diye :Ddd ben kendim boyle genellemelerden on yargilardan nefret ederim. Ki yobaz bir aile falan da degiliz babamin arkadaslari falan var rizeli cok severler cok iyi anlasirlar ailemde de oyle seyler yok yani.. Gecenlerde ablam ordulu biriyle evlendi mesela kuzenim balikesirli biriyle evli allaha sukur bizim ailede oyle on yargilar yok her yerin insanlarina tanima firsati veririz kotuyse de bunu onun memleketine fslan baglamayiz o insanin kendi karakterine baglariz :) siz ne dusunuyosunuz? Sevgilim karadenizli mesela bazen annesine babasina yozgatli diyince tanismak istemicekler evlenmesine izin vermicekler ayril dicekler diye korkuyorum artik :D

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar uzun bir şeyi niye okudum bilmiyorum ama ben bir karadenizli olarak diyorum mühim olan insan olmak ^^ Ama illere göre cidden de bir huy var ve maalesef çoğu zamanda şaşmıyor istisnalar kaideyi bozmaz :)

0|0
    0|0
    • Biraz uzun yazmisim farkinda olmadan evet :D

• Ya var iste oyle insanlar allah yardim etsin :d

• Amin cümlemize :D

Erkekler Ne Diyor 3

• karadenizliyim hemşerilerimi daha çok severim mesela ister istemez

0|0
    0|0
    • Yozgatli biriyle evlenirmiydin peki iyi biri olsaydi :d

• tamamdır içime bir kurt düşürdün arıyayım telefonla bakalım var mı bişe

• :Dd

• Evet memleket önemli, çoğu memlekete ön yargılıyım.

0|0
    0|0
  • Doğuluları sevmem.

0|0
    0|0
    • Dogulu degilim :d ama dogulu bir arkadasim var ve cok iyi bir kiz :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...