Ben bu çocukla nasıl baş edeceğim 😡😤?

Herkese merhaba, günaydın. Size uzun zamandır canımı sıkan ve yardımınıza ihtiyacım olduğunu düşündüğüm bir problemimden bahsedeceğim. Benim sınıfımda Sedat diye birisi var. Irkçılık olarak algılamayın sakın, ama kendisi kürt. Zaten sınıfımızda var böyle 3-4 tane kürt. Onlarla hiçbir sorunun yok ama bu Sedat ve arkadaşı Okan, gerçekten son derece terbiyesiz, ahlaksız, saygısız, güvenilmez insanlar. En çok ta Sedat. Şimdi kafanız karışmayın diye ikisinin de ayrı ayrı bana yaptıklarını anlatacağım.
Sedat;
1. Arkama bakarak yorumda bulunmak. Gülmek.
2. Münasebetsiz sorular sormak (kaşlarını bıyıklarını alıyor musun demek gibi)
3. Sürekli hareketlerimi eleştirmek.
4. Benden faydalanmaya çalışmak.(kopya çekmeye çalışmak gibi)
5. Göğüslerime bakmak.
6. Ona söylemiyor olsam bile sözlerime cevap vermek, her söylediğimi konuya dahilmiş gibi atlamak.(Arkadaş grubumla konuşurken gelip konuya dalmalar vs.)
7. Bana küfür etmek.
Okan;
1. Özel bölgelerime bakmak, gülmek.
2. Küfür etmek.
Anlamışsınızdır ne kadar kötü kalpli, tiksinç olduklarını. Son zamanlarda iyice üstüme gelmeye başladılar. Benim de uzun zamandır bir planım var.3. sınavlarım bittikten sonra çok rahatım. Her şey bitiyor, okula falan gitmeyeceğim. Okulun duvarlarına arkadaşlarımla bir şeyler yazacağız, sprey ile. Suç bize kalsın istemiyorum, o yüzden bu iki maymunun adını soyadını yazacağım. Üstlerine kalsın suç. Sizce de onlara güzel bir ceza olmaz mı? Yarın birgün taciz/tecavüzde bulunacak potansiyele sahip yaratıklar bunlar. Cidden korkuyorum ve aşırı rahatsız oluyorum. Evet şimdi soruma gelelim:
👉🏻Bu ikisi ile nasıl baş ederim? (Son senemiz bu arada.)
👉🏻Bahsettiğim planı uygulamalı mıyım?
Lütfen yardım edin, psikolojim bozuldu, haklı olaraktan kaç kere şikayette bulundum, idare dikkate almıyor bu manyakları. Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.🙍🏼


0|1

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...