Ben bu çocukla nasıl baş edeceğim 😡😤?

Herkese merhaba, günaydın. Size uzun zamandır canımı sıkan ve yardımınıza ihtiyacım olduğunu düşündüğüm bir problemimden bahsedeceğim. Benim sınıfımda Sedat diye birisi var. Irkçılık olarak algılamayın sakın, ama kendisi kürt. Zaten sınıfımızda var böyle 3-4 tane kürt. Onlarla hiçbir sorunun yok ama bu Sedat ve arkadaşı Okan, gerçekten son derece terbiyesiz, ahlaksız, saygısız, güvenilmez insanlar. En çok ta Sedat. Şimdi kafanız karışmayın diye ikisinin de ayrı ayrı bana yaptıklarını anlatacağım.
Sedat;
1. Arkama bakarak yorumda bulunmak. Gülmek.
2. Münasebetsiz sorular sormak (kaşlarını bıyıklarını alıyor musun demek gibi)
3. Sürekli hareketlerimi eleştirmek.
4. Benden faydalanmaya çalışmak.(kopya çekmeye çalışmak gibi)
5. Göğüslerime bakmak.
6. Ona söylemiyor olsam bile sözlerime cevap vermek, her söylediğimi konuya dahilmiş gibi atlamak.(Arkadaş grubumla konuşurken gelip konuya dalmalar vs.)
7. Bana küfür etmek.
Okan;
1. Özel bölgelerime bakmak, gülmek.
2. Küfür etmek.
Anlamışsınızdır ne kadar kötü kalpli, tiksinç olduklarını. Son zamanlarda iyice üstüme gelmeye başladılar. Benim de uzun zamandır bir planım var.3. sınavlarım bittikten sonra çok rahatım. Her şey bitiyor, okula falan gitmeyeceğim. Okulun duvarlarına arkadaşlarımla bir şeyler yazacağız, sprey ile. Suç bize kalsın istemiyorum, o yüzden bu iki maymunun adını soyadını yazacağım. Üstlerine kalsın suç. Sizce de onlara güzel bir ceza olmaz mı? Yarın birgün taciz/tecavüzde bulunacak potansiyele sahip yaratıklar bunlar. Cidden korkuyorum ve aşırı rahatsız oluyorum. Evet şimdi soruma gelelim:
👉🏻Bu ikisi ile nasıl baş ederim? (Son senemiz bu arada.)
👉🏻Bahsettiğim planı uygulamalı mıyım?
Lütfen yardım edin, psikolojim bozuldu, haklı olaraktan kaç kere şikayette bulundum, idare dikkate almıyor bu manyakları. Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.🙍🏼

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bahsettiğin plani uygulama kamera vardir bulurlar sizi :D bu cocuklara bir ders vermek istiyorsan erkek arkadaslarina söyle kulaklarini çeksinler onun haricinde kendin pek bir sey yapamazsin

0|1
    0|0
    • Yok biz profesyoneliz önceki okulumda da yaptık kankalarımla, kapşonla kapatıyoruz peçeyle vs.. Hiç yakalanmadık. Erkekler hiçbir şey yapmıyor ki. Gamsızlar

• Ajajjahshh o zaman o plani yap yakalanmayacağiniza eminseniz o iki ogrencinin anlasamadi bir hoca varsa onunda adini yazip kufur edin

• Çok iyi fikir sağol kanka 😄💖

En İyi Kız Görüşü

• Agizlarinq cak iki tane erbiyesizler ya

0|1
    0|0
    • Ya mitoz gibi bölünüyor bunlar bölüne bölüne çoğalıyorlar. Kürt abileri falan var. Mahvolurum

• Dogrudur gel de irkci olma

Erkekler Ne Diyor 7

• Yapın bence bu itlere ceza alsınlar..

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • Sonuçta kürt değilmi her türlü iğreçlik bunlards pislik nankörşük bunlarda ben sem bulunduğun yerin ülküocakları başkanloğına müracat et sonra geri dur suç sende kalmadın onlar büuük bir zevkle icabına bakar derslerini verirler

0|0
    0|0
  • bune uzunluk sabah sabah

0|0
    0|0
  • Ergenlik iste

0|0
    0|0
    • Onların ergenliğini ben mi çekicem gelmişler 18 yaşına

• Ben senin sınıfta olsaydım döverdim o mezapotam maymunlarını. Lisedeyken çok kürt dövdüm. :D

0|0
    0|0
    • 😂😂😂😂 şerefsizler ya

• nerde bu okul

0|0
    0|0
    • İzmit/karamürsel...

• Keşke..

• ayrıca korkma bunlardan karamursel dediğin yer askeri personelin bide milliyetçi insanların fazla olduğu yer gerçi kız başına sen napabileceksın orasıda var

Kızlar Ne Diyor 3

• Şunu söyliyim ilk kürt olmakla alakası yok kürt olmayan herhangi biride aynı şekilde pislik olabilir. Ve yapmasan iyi olur onların seviyesine inmeye ne gerek var zaten son seneymiş sabret. İlla çok istiyosan bişeyler olmasını babana, aile büyüklerine söyle hatta şöyle tanıdık psikopat bir abin varsa daha iyi, bir kere uyarsın bir daha uğraşmaya yemez

0|0
    0|0
    • Kürt oldukları için öyleler demedim farkındaysan. Belirteyim dedim. Sağol canım tavsiye içib

• Uzak durmaya çalış

0|0
    0|0
  • Fazla sallama ergen beyinlileri

0|0
    0|0
    • Ama çok uğraşıyorlar ve ben genel olarak çok öfkeli bir yapıya sahibim aniden patlicam bana kalıcak suç

• Bos ver kığğz fazla sallama

Yükleniyor...