Kapat

"Eşcinsellerin Kurtuluşu Heteroseksuelleri De Kurtaracaktır" Sözüne Katılıyor Musunuz?

Bu söz çok hoşuma gitti. Çok mantıklı. Heteroseksist baskı heterolarin da üzerinde bir yük aslında. Sizin görüşlerinin neler? Bu söze katılıyor musunuz?

Güncellemeler:
Evet?
Güncel

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet dogru bir heteroseksuel olarak katiliyorim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Usta yorumları okudum da olaya yanlış açıdan bakıyorsun giysi seçimi ile filan olacak iş değil,
    Detayda boğulma hemen dur yettim.

Ilk olarak eşcinsel ve translar bütün ilahi dinlerde en az bir ayette LANETLENIYOR standart kotuleme filan değil dirrek köküne kipit suyu isteniyor,

Bir o kadar da devletler için nefret objesi olmalarının da sebebi ayni tipki din gibi işlemesini tehlikeye sokuyor, kadın erkek çocuk için yapılmış düzen onları disliyor,

O nedenle bu insanların "kurtuluşu" sadece insan oldukları için değer görmelerinden doğacak ki bu da insanlık tarihinde görülmemiş bir şey

0|0
    0|0
    • İnsanlık tarihinde görülmemiş bir şey?

• Yeryüzünde muadili yok kısacası...

• Var dostum, bizim toplumumuz da bu saçma zihniyeti er ya da geç aşacaktır, buna inanıyorum.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayirrr

0|0
    0|0
  • Öbür dünyada da kurtulucaklar mı?

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Herşeyden önce saygı

0|0
    0|0
  • aslında mantıklı

0|0
    0|0
    • Bence de. Mesela gay olmayan bir erkek bile bir kıyafet seçerken acaba şunu giysem beni gay zannederler mi diye beğendiği bir kıyafeti almaktan vazgecebiliyor. Ya da ayni sebeple davranışlarını sürekli dizginliyor. Bu bağlamda heteroseksist anlayışın yıkılması heterolari da rahatlatacak bence.

• orası öylede çok zor bu. Eşcinseller bile toplumda yer edinmek ve saygı görmek için bu heteroseksist davranıyor bir nebze.

Yükleniyor...