Ahir bir zamanda yaşadığımız şu günlerde gerekliliklerimizi yerine getiriyor muyuz?

Bazen hatalar ve yanlışlıkları bile bile yaptığımız olmuştur. İşte bu zamanlarda en iyi yaşam tarzına nasıl kavuşabiliriz? Nasıl gerekliliklerimizi yerine getirebiliriz sizce?

0|1
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Allahla bağını hiçbir zaman koparmayarak, yaratılış gayeni unutmayarak ve ne yaparsan yap samimi temiz bir kalble yaparak

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Namazımizi kılıp harama el uzatmayarak dürüst ve helsl kzamatak namuslu biçimde inşallah :)
    Duâ et arkadaşım n'oolur :/

0|0
    0|0
  • Allahu Tealanin emir kitabi Kurrani kerimi anlayarak yasarsak hayat daha guzel olur iki taraf icinde

0|0
    0|0
  • Sen nedersen onu yaparim

0|0
    0|0
  • gururunuzu asla yitirmeyin, kimseye boyun eğmeyin alçaklık ve dalkavukluktan ve münafık olmaktan Benim güzel tanrıma (Allaha) sığının.

0|0
    0|0
  • ilimin pesini birakmamak gerekir..

0|0
    0|0
  • Gereklilik?

0|0
    0|0
  • ahir derken? her keline türkçe de neden o kelime arapça...

0|0
    0|0
  • Allaha inancım kalmadı ki kendimden kaciyorum ne namaz ne de oruç etki ediyor antidepresanlR bile etkilemiyor...

0|0
    0|0
  • sana yobaz dindar gözüyle bakılmasını sağlayacaksın kızlara bakmayacaksın ne akdar abaza olsan bile

0|0
    0|0
  • Öncelikle bediüzzaman buyuruyorki.
    Güzel bakan güzel görür
    Güzel gören güzel düşünür
    Güzel düşünen hayattan lezzete alır.
    İşte eğer böyle bir bakışa sahip olan en iyi yaşam tarzını yakalar ve gerekliklerini yerine getirebilir.

0|0
    0|0
  • maalesef ki maalesef

0|0
    0|0
  • ahir zamani yiyeyim... salla yersen sekli

0|0
    0|0
  • Getirmeye çalışıyoruz tam yapıyoruz diyemem

0|0
    0|0
  • Maalesef berki hiç bir şeyini gerçekleştiremiyorum ölünce Allaha neyle gitcem bilmiyorum

0|0
    0|0
  • yani arada sırada

0|0
    0|0
  • Hepsini degil yaptiklarımızı bıle cogu zaman yarım yamalak yapıyoruz... allah günahlarımızı afetsin

0|0
    0|0
  • Hayır. Yalnız yaşayınca olmuyor. Sürüden ayrılanı kurt kaptı.

0|0
    0|0
  • Dosdogru kilinan namazla adami kotulukten alikoyar ama butun sartlarina riayet ederek

0|0
    0|0
  • kurban olduğum öyle bir nefis vermişki, ne dünya düzeninden vazgeçebliyorsun, nede vaadedilen cennetten vazgeçebiliyorsun, iş ki dengeyi sağlamak ne çok dindar olacaksın nede inançsız, yetim hakkı yeme, kul hakkı yeme, tabiri caiz e iyi insan oldun mu elbet allah katında bağışlanacak bir durumumuz olur :)

0|0
    0|0
    • Takva isimli filmi izledin mi bilmem.
      Orada bir Muharrem karakteri vardır, Erkan Can'ın oynadığı. Tam olarak bunu anlatıyordu, yani dünya - ahiret dengesini kurmanın ne kadar da çetin bir iş olduğunu...

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...