Zengin olmak benim suçum mu Sizinde babanoz çalışsaydı?

Burada bakıyorumda insanlar zenginleri kıskanıyo yani siz zengin olsanız herşeyin en kalitelisinden almazmısınız 700 liralık Louis Vuitton 570 liralık hugo boss gözlük kullanamıyo olmanız benim suçum mu? Zengin olmak benim suçum mu Sizinde babanoz çalışsaydı ?

Güncellemeler:
Kafeye gittiğinde telefonunu masaya koyan tipler Görgüsüz demesin ;)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Değil kardeşim değil güle güle kullan zekatını vermeyide unutma 😉 😂😂😂😂😂😂😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yüce Allah derki Zenginliği dilediğime ilmi çalışana veririm hakka giryorsun birader zenginlik 3000 tl ye kemer 1000 tl ye cüzdan almak değildir Allah babana parayı istediği için veriyor sana belki 5 krş para bırakmıycak yolda geçen ekmekli çocuğa özenceksin belki parası olan adam fakire muhtaca hayır kurumuna camiye yardım yapar tamam kıyafetde aşır ama herkese göstermez senin yaptığının ne olduğunu buradaki herkes biliyor senin belki cebin zengin ama burdakilerin gönlü zengin senin gönlün bomboş

0|2
    0|0
    • Gönül zenginliği bir işe yaramıyo maalesef paran yoksa gücüm yoksa kaybediyosun bu hayatta

• Bende seni bizim bayiye beklerim araba almanı isterim

• Ben hiç bir şeye bu kadar para harcamayı sevmem

Kızlar Ne Diyor 8

• Babacığın paracıklarıyla sana zevk renk seçimini yapmayı öğrettiremedi mi :(

0|0
    0|0
    • Canım bunlardan başka rengi yok lvnin tabi fakir olduğun için bilemezsiniz kızmıyorum

• Yat uyu hadi

0|0
    0|0
    • Sus kezban reelde görsen taparsın sanalda boş yapma

• naber baba parası yiyen görgüsüz

1|1
    0|0
  • Valla bu yasima kadar zengin de olduk fakir de hic kıskanmadım şükür zenginleri ayrıca burdakilerin çoğunun lafı zenginliğe değil görgüsüzlüge sen yanlis anlamissin buradaki arkadaslari

1|1
    0|0
    • Zenginlik derken nasıl bir zenginlikte ydiniz? Türkiye de zengin olabilmenin için kişisel serveritin 1 milyon $ olması lazım forbes raporlarına göre.. siz ortalamayı gelirde olan bir aileyi biraz geçince zengin sanıyosunuz kendinizi

• İşte mesela şu an senin kurduğun cümleleri kuran arkadaslara biz görgüsüz diyoruz maalesef yani parasıyla hava atmaya calisanlara
      Ayrıca bildiğim kadarıyla 9 ev 4 is yeri 32 araba sahibi ve bankada parası olan insanlara hicbir zaman fakir denilmiyordu ama o zamanlar bile kimseye fakir gözüyle bakmadık şükür buna da aile terbiyesi diyoruz haberin olsun

• hayir degil ama oyle dedin ki sanki fakirler calismayan insanlar oluyor
    dunyada zengin olmak sadece bir kac kisiye nasip olur

0|0
    0|0
  • Görgüsüz sjsj

0|0
    0|0
  • çirkin şişko patates

0|0
    0|0
    • Emin ol bahsettiklerinin tersiyim yani bir kızın aradığı herşey mevcut ;)

• yeter artık sıktın siye

• Çok şükür Baydın artık hadi yol al

• ahh ahhh
    ne çok geri kafalı insanlar var Allahımm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yegen mesele babanin parasini onemsemek degil mesele babanin onemidir. degerini bil kardes para gider gelir. baba bikere gitdimi bidaha gelmez simdi burda zenginsin diye gorgusuzluk yapib zengin oldugunu bildirme. Allah goruyo yukaridan oyle bir alirki hepsini elinden oyle yaparki seni fakirler sana degil sen fakirlere muhtac olursun.

0|2
    0|0
  • Önemli olan varlıklarını saymadan kendini anlatabilmendir.

2|0
    0|0
    • O profil resmini değiş ondan sonra felsefe yap burada keko

• orası öyle :D keşke daha fakir olaydımda 2 gr daha beynim olsaydı :(

• Aslanlar hadi başka yerde oynayın boş yapmayın gece gece

• Allah bereket versin ne diyelim.

0|0
    0|0
    • Eyvallah kardeşim

• Senin gibi saygı çerçevesinde yorum yapanlara ters birşey yazmadım Adamlıktan bahsedip argo kullananlara gereken cevabı verdim

• Argo kullanana yardır tabi kardeşim haklısın o konuda :D

• zengin olmak değil ama ADAM olamamak büyük bir suç!..

2|0
    0|0
    • Fakir edebiyatı yapma

• Seninde baban çalışsaydı babanın beceriksizliği o

• keşke sen benim babam gibi şerefli, haysiyetli, onurlu olsan ;) sıfırdan başlamış hayata. dededen kalma parayla çarkı döndürmemiş. sadece aciz insanlar parasıyla övünür bunuda unutma...

• Enayi olmak suc bence 😜

0|0
    0|0
  • Uyu hadi

0|0
    0|0
  • Insanliktan nasibini almamis güzel kardeşim

1|0
    0|0
  • Quran 17:26-27

Okumani oneririm. Belki de Allah varligini nasil kullandigina seni siniyor?

0|0
    0|0
  • Louis Vuitton çanta: 700 TL.
    Hugo Boss gözlük: 570 TL.

Kibirli ve görgüsüz olmak: Tarif edilemez.

Geri kalan her şey için,
    "Zongon olmok bonom soçom mo Sozon do bobonoz çoloşsoydo?"

:D

0|0
    0|0
    • Ahahaha bu fakirlerde iyi mizah yapıyo

• Tipik fakir klasiği adamlıkdan dem vururlar toplu taşımada güzel kız görünce popona bakarlar geçelim o işleri

• Ali Ağaoğlu'nun kızı. Cüzdan'daki bozuklukların fotoğrafına çıkarsana. Hiç göremedik?

0|0
    0|0
    • Aslanım nakit kullanmıyoruz kart limitini atmamı istermisin?

• Neden? Limit sayılardan felsefi veya matetiksel bir denklem mi ortaya koymayı düşünüyorsun?

• Baban parasıyla cennetten arsa da satın almış mı :))

1|0
    0|0
    • Cennet fakir avuntusu dinde öyle sizin yaşamak istediğiniz cenneti ben bu dünyada yaşıyorum hem de bir sınırı olmadan

• Şu mübarek gecede :) Umarım sizide paranız ile sınıyordur yaradan. Allah ıslah etsin.

• varsa kullan awk bize ne söveriz tabi gozumuze sokarsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...