Bilenler cevap verebilir mi?

kafem var ve franchise veriyorum yanında başka bir gıda alanında avm lerde şubeleştim ama yazılım işleriyle de ilgileniyorum diyelim. örneğin 6 yazılım projem her projemin web siteleri mobil ağları youtube başta olmak üzere tüm sosyal ağlarda varım yetmedi gibi kendimi kişisel bir marka olarak lanse edip ilerliyorum diyelim bu durumda ben kartvizitime ve kişisel web siteme kendimi tanıtmak için ne demeliyim.

iş adamı mı girişimci mi ya da patron veya ne demeliyim. (not: yabancı her türlü kelimelere karşıyım)

muhasebe bilgisi olan varsa da yazabilir şimdi ben ayrı ayrı şirket olarak mı ilerleyecem yoksa tek çatı altında mı tek çatı altındaysa nasıl olacak grup şirketleri mi holding gibi birşey mi?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• illa bir ünvan koymak zorunda değilsin. bir slogan da olabilir. atıyorum "web tasarım, yazılım hizmetleri".. ayrıca vergi ödediğin bir şirketin var ise ünvan koymamak seni patron gösterir. eğer böyle ise ve olaya kurumsal bakıyorsan ünvan koyma derim. bir şirkette sorumlu, falanca yerin sorumlusu gibi gösterir seni ünvan.. kendi başına işler kovalıyor isen bir slogan salla gitsin.

0|0
    0|0
  • CO-Founder kurucu demek

0|0
    0|0
    • Direk kartvizit te eğer kendini tanıtacak san sol üste kendi logon en altta markaların/şirketlerin. Sirketin veya markan içinse direk co-founder yaz

Yükleniyor...