Hayatımda ilk kez annemle dertleştim bakar mısınız?

Hayatımda ilk kez annemle dertleştim normalde anlatmam hicbirşeyi kendi içimde yaşarım cok cokcok zor günler yaşadım yaşıyorum annem tutttu beni artık anlat ne oluyo sana diye bende üstü kapalı hayatımdan memnun olmadığımı anlattım oda benle konustu işte anlattı birşeyler bu kadarı bile bana cok iyi geldi herşeyi içine atma anlat biraz benimlede paylaş dedi ama o üzülmesin diyr ben gene tabiki kendi içimde halletmeye calısırm ama zor tuttum kendimi yanında gözlerim doldu ama ona belli etmedim. Anladım ki insanın annesinden başka gerisi gerçekten yalan ya zaman zaman üzsekte kıymet bilmek lazım bugün bunu anladım... Ama hala annemle net konusamıyorum utanıyorum herşeyi anlatsam iki yılın acısı cıkcak belki ama yapamıyorum bunu nasıl aşıcam kimseye anlatamıyprum yaşadıklarımı cunkı içim paramparça dile gelmiyor kelimeler artık...

Güncellemeler:
Gncl
...

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Birden bire yapma zaten. Zamanla alisin bir birinizle konusmaya, sonra. Zemin hazirla ki o da seninle paylassin. Boylece karsilikli olunca garip durmaz

0|1
    0|0
    • üzülsünde istemiyorum cok zor şeyler yaşadım kimsenin haberi yok ama

• Anliyorum seni. Her seyi anlatman da gerekmez ama onunla zaman zaman konusman cok iyidir

• evet iyi oldu gerçekten...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...