Cikmazdayim yardim edin?

dayim yengem ölünce kendisinden 20 yas kücük bir bayanla evlendi, bana iki ye bir ciplak resimlerini gönderiyor birlikte olmayi teklif ediyor kabul etmezsem kendisinin zorla resimlerini cektigimimi söyleyecegini onu tehdit ettigimi söyleyecegini söylüyor ne yapayim dayima söyleyeyim mi dayim inanir mi bana?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Öesajları dayına göndersene karın böyle diyor diye

0|1
    0|0
    • yorum yazmiyor sadece resim gönderiyor, onunla birlikte olmazsam o resimleri benim tehdidimle gönderdigini söyleyecegini söylüyor, dayim ona mi inanir bana mi düsünüyorum kafayi yiyecegim.

• Karşına iyi insanlar çıkar umarım :) sen temzi çıktın onu biliyorsun o yeterli

• insallah amin. anneme üzüldüm, kendisi hic üzülme diyor dayin olacak kendi yolunu secti diyor.

En İyi Erkek Görüşü

• İnanır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Söyle

0|0
    0|0
  • elalemin karısı sana bir anda mı atta resimlerini bence daha önceden sende konuşuyordun. hiç konuşmadığın muhattap olmadığın birisi saan resim atmaz. dayına söyleme kadın bir şekilde çıkış yolu bulur bku sana kalır muhattap olma

0|0
    0|0
    • hayir sadece evlerine gittigimiz zaman sakalasiyordu o kadar bu kadar ileri gidecegini tahmin etmiyordum.

• senin yerinde olsam bu söylediklerini delil olarak saklarım eğer başıma gelirse hepsini dayıma dinletirim okadar sen şu an okadınla konuşmuşluğun olduğu için sende suçlu çıkarsın sadece delilleri topla ve bekle eğer bir şey yaparsa dayına gösteririsin

Erkekler Ne Diyor 2

• çok fena bir durum :) benim için tepkim duruma bağlı olurdu, ama senin için tamam gel de eve çagır sorunu dayına anlat eve dayınıda çağır mevzuyu kanıtlamış olursun

0|0
    0|0
    • cok tehlikeli biri cokta uyanik , ben onu konusturmak icin plan yapsam kesin kendisi dayima bak yigenin bana sulaniyor bugünde eve gelecek gözlerinle gör der o kadar tehlikeli.

• dayın yokken buluş ve ses kaydı yap, ama ona ondan hoşlandıgını hissettir

• Bence olan biteni dayına anlat ve somut deliller göster.(Ne hayatlar var be benim dayım bile yok)

0|0
    0|0
    • dayima ne olursa olsun söyleyecegim ucunda ölüm olsada , isterse beni yigenlikten silsin.

Yükleniyor...