Karaktersiz insanlar nasil anlasiliyor?

Nasil anliyorsunuz kötü; karaktersiz ve saglam olmayan insanlari?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• sen onlara karşı saf temiz ol dürüst ol yalan söylenecek yerde bile yalan söyleme zaten onun bakışları hareketleri şüpheli tavırları terlemesi sesi bile sana belli olur sahtemi gerçekmi diye anlarsın sahteyse tehlikeli aklında senle konuşmasında başka bir amaç ver gerçeksede tehlikeli zamanla değişebilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1. Onları eleştirdiğinde
    2. Onlara işin düştüğünde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir şey yapmaya gerek yok her türlü kendini belli ediyor zaten

0|0
    0|0
  • Onlar kendilerini zamanla ele veriyorlar.

0|0
    0|0
  • kime gore neye gore buda var bana karaktersiz gelen insan senin icin oyle olmaya bilir kapish.

0|0
    0|0
  • Siz karaktersiz insanları tanırmısınız ki ya? Gözünüz yakışıklıları görmekten siz anlamazsınız anlayamazsınız. Yakışıklıysa istediği kadar karaktersiz olsun. Yakışıklı zaten döverde söverde. Adaletine sıçayım hayat :'(

0|0
    0|0
    • git baska yerde agla

• Tüm bu dediklerimden sadece en sondaki smileyi gördüysen ben daha birşey demiyorum özür dilerim böyle cümleler ettiğim için

• zamanla

0|0
    0|0
  • Yaşayarak

0|0
    0|0
  • hareketlerinden

0|0
    0|0
  • ben kazık yemeden anlayamıyorum maalesef. insan sarrafı değilim...

1|0
    0|0
  • Baskalarına olan davranıslarından.

0|0
    0|0
  • canı yandığı zaman can yakmak yerine karşındakinin yaralarına yara bandı olmayı seçiyorsa, sözünün arkasında durabiliyorsa biz bunlara adam diyoz diyerlerine oğlan

0|0
    0|0
  • bozuk olan karakterlerinden :)

0|0
    0|0
  • Herkes elbet bir gün gerçek yüzünü gösterir

#Türkerkeği

0|0
    0|0
  • Konuşmasından.

0|0
    0|0
  • Modern görünümün ardındaki soğanlı lahmacun tiplileri "yahahah gangaaaa ahılakşsaşdkfhk" gibi konuşma tarzlarına sahiptir.

Soğanın en pis kokan tipleri ise "Ogliiiiiiiiiiiiiimmm" diye anırma şekline sahiptirler. Tabi bunlar bariz özelliklerdir. Ancak karaktersiz kişilik özelliklerinin kendine has kişilik belirtileri de yok değil elbet.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Zamanla gosteriyorlar.

0|0
    0|0
  • derdini anlat ve tavirlarini izle...

0|0
    0|0
  • Davranis yeterli anlamama

0|0
    0|0
  • Zamanla..

0|0