5 Yıldızlı Hotel'de Napılır :D?

Arkadaşlar Şimdi Gaza Geldik 3 kişi Bilet Aldık 2 binliradan 1.200 Lira'ya düşmüş dedik gidelim falan bu hafta salı günü gidiyoruz :D Bu Arada Ultra Herşey Dahil.

Gel Gelelim Konuya. Daha Önce Hiç Gitmedim Antalya'ya Ne Bileyim 5 Yıldızlı Otele Falan.
Utanılacak birşey değil imkanlarım el vermiyodu gideyim dedim şuandada gidiyoruz 4 günlüğüne :)

Şimdi napılır ne edilir? nerelere gitmeliyim napmalıyım Arkadaşlar Fikir Verirmisiniz?

5 Yıldızlı Hotel'de Napılır :D ?

Hotel Bu Arkadaşlar. Ultra Herşey Dahil...

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Antalya merkez mi yoksa ilçesi mi

0|0
    0|0
    • Antalya Kemer /

• şu özelini açsanda iki dakika sana bişi yazsam :D Hemşerim benim :D yanlış anlama da

• Açayim bir sn

En İyi Erkek Görüşü

• Otel nerde adı ne kardeş :D

0|0
    0|0
    • Antalya Kemer /alva donna exclusive hotel

• ooo :D Hacı otelin clup'unden hiç çıkmıcamki gece clup gündüz sahil :D

• O zaman ver yansın paşa :D fırsatları kaçırma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Her şey bedava işte ye iç sıç denize gir havuza gir

0|0
    0|0
  • Her şey bedava değil olum onun gazına gelme bazı kokteyller falan paralı olabilir söyliyim sabah açık büfeden ye havuza git dondurma meyva suyu bedava neyse al keyfine bak

0|0
    0|0
    • Yok hocam tek ala carte rest. 1 kez girebilme hakkımız varmış sonrasında baktım işde clup falan içeçek sınırsız içki vsç herşey sınırsızmış

• girin çıkmayın

• 5 yıldızlı uyku çekilir

0|0
    0|0
    • 1200 lira verdikten sonra evdede uyurum kardeş

• Kardeşim git keyfine bak açık büfe havuz aqua sauna animasyon ne varsa takil para vermissin o kadar :))

0|0
    0|0
    • valla öyle olcak hocam da utangaçlık var biraz ya hafif göbekten dolayı :D

• O zaman korse tak hacı :)) ya da spor salonundan cikma :))

Yükleniyor...