Herkesin figüran gibi geldiği oluyor mu?

Sanki her şey benim için tasarlanmış ve ben bir kobaymışım gibi.

O an bulunduğum konumda hayat akıyor. Onun dışında hiçbir mekanda aktiflik yok. Ben içine girdiğim anda bölgedeki her şey aktif hale geliyor ve sahte bir yaşanmışlık kurgulanıyor.

Yolda yürürken karşımdan gelen güzel kız, kırmızıda duran arabalar, arabaların önünden tedirgin şekilde hızlı adımlarla geçen yayalar, bağırıp çağıran esnaf, korna sesleri, kaldırımın kenarında arkadaşını beklerken telefonuyla ilgilenen çocuk hep piyon.

Tek gerçek benim.

1|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Bu bana çok oluyor. Nedendir bilmem.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O anlattığın bende de oluyor. Ve bunu iyice vurgulayınca daha da değişik bir şey hissediyorum, çok ilginç bir şey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Detayı devam ettireydin iydi

0|0
    0|0
  • Her insan muhakkak kendini ötekileştirdiği böyle bir döneme girmiştir. Geçer.

0|0
    0|0
  • Genelde yolda giderken düşüncelere dalmışsam öyle hissediyorum. Sanki filmdeki başrol benim etrafımdaki herkes figüran...

0|0
    0|0
  • Özellikle o arabaları düğmeye basarak ben durdurduysam, karşıya geçene kadar dünyayı durdurmuş gibi hissediyorum ama biz de piyonuz. Tek gerçek sensin.

0|0
    0|0
  • Tek gerçek sensin, tek gerçek benim, tek gerçek karşıdan gelen güzel kız, tek gerçek yayalar..

Herkes kendine gerçek. Aslında hepimiz figüranız senin de dediğin gibi. Senaryosunu bilmediğimiz bir dizinin oyuncuları.

0|0
    0|0
  • ne diyon sen kafan cok yorulmus ondandır yoksa güzel kız gecicek sen bakmıycan haha

0|0
    0|0
  • Sen varsan dünya var sen yoksan dünya yok sen koca sıfırların başındaki 1sin silindiğin an hepsi etkisiz eleman

0|0
    0|0
  • İnanç mwselesi

0|1
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Herkesin öyle değil mi zaten :D

0|0
    0|0
  • Depersonalizasyon veya derealizasyon yaşıyor olabilirsin