Ramazanda oruç tutacakmısınız?

ben ilaç kullandığım için tutamayacam bide sigara var ilaçı dizginlerimde sigarasız olmaz bu sene en az4 5 kere teraviye gidecem dindar birisiyim ya siz?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tutacağım !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tutcaz

0|0
    0|0
  • İzmir gibi sıcak bir yerde günün sabah 7 sinden akşam 6 sına kadar eğitimim var ama tutmayı düşünüyorum bu yaşıma kadar hiç yemedim Allah yardım eder nefsimi bir ayda olsa dizginlemek ruhumu rahatlatmak istiyorum

0|0
    0|0
  • ben bugun bile. tuttum

0|0
    0|0
  • Allah izin verirse o zamana kadar tabiki de😄

0|0
    0|0
  • Mecbur tutacaz. Bak kardeşim allah hastaligin için şifa versin ama şu sigara sizi ibadetten alikoymamali. Birakmayi dene veya azalt iftardan sonra iç.. bir paket sigara yakacagim diye ahirette cayir cayir yanma be kardesim

0|0
    0|0
  • eşim tutar bu ramazan. ben 3 senedir falan tutmuyorum. bundan sonra da sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • İlaç kullanıyorum tutamıcam

0|0
    0|0
  • Allahın izniyle tutucağım

0|0
    0|0
  • Bende ilaç kullanıyorum ama saatlerimi şimdiden ramazana göre ayarladım ki baana engel olmasın. Tabi burda sana taş atmıyorum senin durum farklı geçmiş olsun bu arada Allah sağlık sıhat versin 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• açıkcası sigarasızlığa dayanamıyorum. ruh halim de berbat.. inş ruh hastası statüsünden yırtarım. tutamayacam yoksa

0|0
    0|0
  • Eksiksiz bir şekilde.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Normalde sadece sabahları tansiyon ilacı içiyorum. Artık sahurda içerim ve mümkün olduğunca bu yıl da Allah nasip ederse orucumu tutmaya çalışacağım.

0|0
    0|0
  • Tutucam

0|0
    0|0
  • Allah nasip ederse, inşallah

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Hiç yemek yemememe rağmen tutmayacağım.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir çelişki dindar birisin 4 5 kez teraviye gideceksin ve sigarayı yenemiyorsun ilacı anlıyorum da kullandığın cümle saçma olmuş

0|0
    0|0
    • aynen 6 senedir tutmuyorum ondan dedim sigarasız olmaz diye DENİYCEM

Yükleniyor...