Hangi sehirde yasamayi isterdiniz arkadaslar?

Vereceginiz cevaplar fikirlerime yon verecektir arkadaslar.

• antalya
    38% (6)22% (2)32% (8)Oy Ver
  • mugla
    31% (5)33% (3)32% (8)Oy Ver
  • aydin
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • eskisehir
    6% (1)22% (2)12% (3)Oy Ver
  • Ankara
    12% (2)11% (1)12% (3)Oy Ver
  • denizli
    7% (1)12% (1)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben denizliliyim, ama Antalya da oturuyorum. Denizli samimidir, biraz da küçük. Kampüste oturabilirsin. Sessizdir ama çok tatlıdır. Kendi memleketim diye demiyorum. Garip bir atmosferi var insanı içine çekiyor. Antalya ise tamamen gezilmelik bir kent. İnsanları biraz karışık ve birbirinden uzaklar. Her çeşit insan var. O yüzden pek fazla "Hanimiş benim arkadaşım" yok. Havasından mıdır nedir, değişikler. Ama saat ikide canın sıkıldı, insan sahile bak... Uyu. bir şey olmaz. Sen karar ver 🔆🔅😃

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben işim gereği çok gezen biriyim düşüncelerime göre kafanda bir yön bulacağına inanıyorum
    Antalya: kültür bakımından orta seviyede, her çeşit insanın bulundugu, yazları dayanılmayacak derecede sıcak ve nemli bir şehir

Muğla: tatil beldeleri olmazsa köyden farksız bir kasaba gözümde

Aydin : küçük, nufusu az, insanları şirin mi şirin, anlayışlı temiz bir şehir

Denizli: insanları CANdır cok iyiler şehir cok güzel temiz yaşanılası bir şehir..

digerlerine gitmedim

0|1
    0|0
    • Denizli icinn herkes ayni seyi soyluyor... cok faydali bilgiler... tesekkur ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ankara da yaşıyorum tabi ki bu şehri seviyorum ama şıklar arasından Antalya ya bu yıl 2 defa gitmiştim fena bir şehir değil. Eskişehir de güzel sayılır

0|0
    0|0
    • Ankara seymenler parkinda insanlarin mutlulugunu gorunce vazgectim. dogadan bu kadar uzak kalmis insanlar dedim bir an

• Bence hiç biri. Geçersiz bir oy gibi gör benimkiini muglaya attım

0|0
    0|0
    • Neden hicbiri peki?

• Sevmedigim şehirleri başka birine öneremem o yüzden hiç biri

• Hepsini gordunuz ve yasafiniz diye anlayarak.. yorumunuzu degerlendiriyorum... tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 1

• En cok yasamayi istedigim sehir rize

0|0
    0|0
Yükleniyor...