Görümce adayimla başım belada mı sizce?

Tecrübeli arkadaslardan kıskanç gorumce davranışları hakkında bilgi almak istiyorum arkadaşlar. Sevgilimle bu yaz nisanlanacagiz, 7 yillik ilişkimiz var. Görümcem ise tam bir sivri dilli. Önceden benimle tatlis tatlis konuşan kadın şimdi bayram seyran mesajlarına bile zor cevap veriyor. Geçen yıl kendisi şehir dışından geldiğinde sevgilime benim yanımda "onunla hep görüşüyorsun, biraz da bizimle kal" dedi. sonra bir kere de biz disardayken mesaj atıp bakın keyfinize gibi bir mesaj attı hem de bana yazdi. Zaten biyere gezmeye gittiğimiz zaman hayat size güzel gibi laflar ediyor sevgilime, mesajlarına bakarken görüyorum. Ben tabi bu laf soktuğunda salaga yattım sallamadim bir iki göz devirdiysem de farkında değilim. Ama bu kadın artık benim mesajlarıma zor cevap veriyor, önceden yazardı çizerdi kutlama mesajlarıma tatlı tatlı cevap verirdi, şimdi Teşekkürler senin de falan diyor buz gibi... sizce bana cephe mi aldı? Tetigi çeken ne olmuş olabilir ve ne yapmalıyım? Simdiden Teşekkürler :))

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ez oni böcektir

0|0
    0|0
  • Dünyanın her yerinde görümcelerle gelinle çok iyi anlaşamaz ama tabiki istisnalara sözüm yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...