90ları yaşamış birisi olarak sokaklarda büyümüşümdür tabiiki o zamanlar mahallemizde kızlı erkekli oyunlar oynardık aranızda bu tipte kızlar vardır mahallelerde büyümüş biraz geçim sıkıntısı çektik bayağı son 10 senedir maddi durumumuz iyi ailem her istediğimizi alıyor ve arkadaş gibiyiz ileri yatırım yapmaktan ziyade günü yaşayan bir yaşantımız var sizin ailenizin durumu nasıl nasıl bir ortamda büyüdünüz?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen mahalle ortamında büyüdüm. Geçim sıkıntısı hiç bitmedi ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Köyde büyüdüm 😄 iyi büyüdüm 😄 çok eğlenceliydi çocukluğum 😄 köy işlerine çalışmaktan bıkkınlık geldiği oluyordu ama ben kaçardım küçükken hep işlerden 😄 akşam hava kararmaya yakın dönerdim 😂
    Aahh ulan küçüklüğüm 😂 ah ulan yaylada inek otlattığım zamanlar 😄 keşke dönebilsem o günlere 😄 değerini bilmeden yaşayıp geçirmişim o günleri 😄

0|0
    0|0
  • 90 ları gördük bizde İstanbul Beyoğlu Haliçte öğlene doğru sokağa çıkar akşam ezanı belki ara ara daha geç saatlere kadar mahallede kızlı erkekli oyunlar oynardık top koştururduk :) Ailemle aram iyi çok seviyorum ailemi genel olarak iyi güzel bir aileyiz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...