Çok Pişman oluyorum?

Arkadaşlar 18 yaşımda lise son öğrencisiyim haliyle lys mağduru. 1 yıl önce doktorum bana prozac kullanma mi söylemişti kullanıp bırakmıştım ve şimdilerde tekrar başladım 2 gündür ne uyku ne huzur. Annem küçücük bişey bile söylese uzatıp büyütüyorum anneme çok bağırıyorum kadın sus pus oluyo arkamı dönmeden pişman oluyorum ağlayıp zirliyorum. Sizce ne yapmalıyım? İlaçla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum hep böyleydim ben lafın altında kalamam illa cevap vericem çok kırıyorum kalbini sonra da pişman oluyorum ilaçtan da olabilir mi?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi senin sıkıntın fazla asabi fazlasıyla fevri olman ve bunu istemsizce yapman... kalbinin temizliği güzelliği birisine kızdığında dayanamıyorsun bunun ilaçla hiç bir alakası yok senin sorunun beyinde psikolojik... sen istedikten sonra ilaca bile gerek kalmadan kendini dizginlersin... sadece bunu istemen ve doğru kişilerle takılmanla düzeltirsin... yeter ki bunu iste...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• doktoruni danışmalısın. Bu tür yan etkileri oluyor ilaçların. Sana yaramadığını söylersen belki sana alternatif ilaçlar verebilir. Hem sınavlarında varmış çok kritik zamanında bence bu tür belirtilerle de uğraşmamalısın. Mesela doktoruna bitkisel olan ilaçları sorabilirsin. Bunların genelde yan etkileri hiç denilecek kadar az.. Geçmiş olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Beyni etkileyen ilaç kullanmayın çok zorunlu olmadıkça, hep bir yan etki oluyor, genelde daha kotu duruma düşmüş olunuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tatlım prozac aman öyle hemen bırakayım, aman unuttum, aman birkaç hafta sonra tekrar başlarım düşüncelerine ait bir ilaç değil. Bitirmen gerekiyor ise dozunu yavaş yavaş azaltarak bitirexeksin. Aha yoksa bu depresif hallerin olur

0|0
    0|0
    • Doktor 3 ay kullanacaksın dedi ben 2. ayda bıraktım dayanamadım daha sonra 5 6 ay üzerinden geçti evde kalan son kutumu kullanmaya başladım ve çok kötü oldum

• 🙊🙊 manyak mısın sen bırak prozağı. Çocuk oyuncağı değil bu tür sinirsel ve direk beyne hitap eden haplar

• Haklısın galiba bırakayım en iyisi zaten içtim bugünlük olani artık uyku yok bana

• stresten kardeş. ben de ne yaşadığımı bilmiyorum yazılılar sınavlar bekleyen ygs lys. tek isteğim bir an önce 2017nin yazının gelmesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...