Türkten başka kimlere saygı gösterirsiniz? Merhametli misiniz? Siyasi idelojiniz nedir?

Ben has en koyusundan gerçek Türk Milliyetçisiyim. Bozkurt işaretide yaparım. Atsızcılarla yürüyüşlerede katılırım. Milliyetçi müziklerde dinlerim :) Ben Türkten başka şu dostlara saygı duyarim. Lazlara, Çerkezlere. Merhametli birisiyimde :) Aşırı milliyetçi olsamda merhametliyim. Bugün evimize gelen iki sünni suriyeli arap işçilerine çok iyi davrandım. Normalde ben soğuk biriyim. Savaş mağduru oldukları için çok iyi davrandım normalden. Ben tam bir antikürtcüyyüm. Peki ya sizin düşünceleriniz neler? Esedi sevmem ben.

Güncellemeler:
Türkiye Türklerindir (Lazlarında, Çerkezlerinde) :) ;)

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bak sana şöyle söyleyeyim.. bundan 2 yıl öncesinden herkese merhamet gösteriyordum ırk farketmeksizin.. ama bir gün farkettim ki; lan ezilen ben oluyorum.. ne kadar merhametli olursan, gelip hep seni vuruyorlar.. farkettiysen, tarihte merhametli olan daima kaybetmiştir.. kime iyilikle yaklaşsam başka ırktan, sürekli bir kötü dönüş aldım. o yüzden artık Türk ırkçısıyım..

0|1
    0|0
    • Ne kadar saçma bir mantık. Seni hiç bir Türk ezmez, vurmaz, san kötülük yapmaz zannediyorsun.
      İnsanlara olan genel tavrına hak veririm iyi niyetli insanlar kaybedebiliyor. Ama bunun Türk olup olmamakla ilgisi yok.
      Bu düşüncenden vazgeç. Gün gelir en büyük zararı bir Türk verir sana.

• @_Yağmur hayata dair daha öğrenmediklerin var.. kimin ne olduğunu, ne için kendi ırkını satıp, yaşadığı vatana ihanet ettiğini biliyorum.. yeri ve zamanı geldiğinde çok iyi göreceksin ki, saf Türk topluluğu oluşacak.. şu an ki yönetenler gibi Arap düşkünlüğü yapılmayacak.. sen de şunu sakın unutma: geçmişte yapılanlar, arkadan vurmalar asla unutulmamalıdır.. unutursun, bu sefer seni iyi tanıdığından ikinci darbeyle yere serer ve toparlanamazsın.. ilk darbe'yi Kurtuluş Savaşı'nda aldık ama sadece kendi ırkımız için savaştık, artık devir değişti.. olaylar sadece küçük bir kıvılcıma bakar :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya saçmalamayın her kürt teröristtir kafasındasınız. İnsan olana saygı duyarım. İnsanlığına bakarım. Türk olup olmaması pek önemli değil.

0|0
    0|0
    • Bir daha soruma yorum yaparsan engellerm seni. ;)

• İnsan olana saygım sonsuz

0|0
    0|0
  • Rabbim islah etsin seni.

0|0
    0|0
    • Saygisız :( Merhametli olmak suç mu

• Ben yahudilerede saygi duyarim yeter ki saygi karsilikli olsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Irk dil din ayrımı yapmam ama yapıp kutuplasarak birlik olmanın hazzına bağımlı olanları ayırırım , cinsel kimliğim akiskandir , tek eslilige inanmam , platon ve nietsche ye göre ise uzun vadeli merhamet mantıklı iken kısa vadeli olarak acıma dan bahsediyorsan tek yardımım ötanazi hakkı edinmesine destektir. Esad için kimsenin elinden bir şey gelmez , gelenler bayağı denedi zaten...
    Son olarak anti Kürtçülük ne kadar duygularına hitap da etse o insanların daha da kutuplasma ve kutuplaştırılabilmelerine yaradığı için mantıksız dır.

Kimseye de saygı duymam onu kendileri kazanan ötekilerinden ne ustunlukleri var?

0|0
    0|0
  • Türkün turkten başka dostu yoktur diğerlerine güvenmiyorum

0|1
    0|0
  • Senin gibilere selam vermem mesela sevmem de burda kendi kendini pohpohlayıp ırkçılık yapanlara selam vermek gelmez benim içimden...

0|0
    0|0
  • dunyaya zarar veren insanlari sevmem = tum avrupalilari

0|0
    0|0
  • bir türk karşısına karşı kürt milliyetçisi, bir kürt ırkçısına karşı da türk milliyetçisiyim

0|0
    0|0
    • He canım aferim sana :) Dur seni ödüllendirim. ;)

• İnsan ayrımı yapan bir köpek olmaktansa böylesi daha iyi gevşek

• Bende bir küryt orspsuna karşı, Türk pzvngiyim. Küryt pezevengine karşı Türk Polisiyim. ;)

• Türk, Laz, Çerkez? Biyolojide duymadığım ırklar pardon ben yanlış gelmişim.

0|0
    0|0
  • Vatanini seven herkese saygı duyarim

0|0
    0|0
  • sadece iyi niyetli insana iyi davranırım, ırk gözetmem

0|0
    0|0
  • İnsan olan olmayı başaran her bireye.

0|0
    0|0
  • milliyetçiliğin o kadar masum birşey olmadığını söylüyorum. istersen ekşiden girilere bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...