Bir kızı sevdim?

bir kızı sevdim. fakat kız sadece işi düşünce insanlara değer veren biri. Düzenli olarak bana işi düşüyor. işi düşünce çok sıcakkanlı oluyor bende umutlanıyorum. Sonra iş bitince iplemiyor. Yine üzülüyorum. sonra yine sıcakkanlı ve yine umutlanıyorum ve sonra yine iş bitiyor ve ben yine kahroluyorum.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• gonul bu ota da konar...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sende isini yapma. daha degerli olursun

0|0
    0|0
    • hayır iş dediğim sadece onun işi değil. okulda ortak bir görev. ikimizde okulun müzik grubundayız.

• haklısın. başta sevmedimde zaman geçirdikçe böyle bağlandım

• O senin baglandigini anlamis. zincir cekiyo. Yani seni kullaniyo aklı sıra

Kızlar Ne Diyor 3

• bunlar en berbat insan tipleri. Uzak dur bunlardan. İşi düşünce geleni ne yapacaksın. Sonunda yine sen üzülürsün

0|1
    0|0
  • Boş vereceksin

0|1
    0|0
  • ondaki yüzsüzlük sendeki bu saflık oldukça böyle devam eder kardeşim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayat her şeyi altın tepsi de sunmuyor onu kazanmak, kendine bağlamak için bir şeyler yapmalısın belki o da doğru insanı arıyordur ama herkea sıradan geliyordur ona bunu göster ki farketsin.

0|0
    0|0
    • mahlesef bunu beceremem. hiç kolay değil :(

• Kit güzel sözlerle acıl hayır derse peşini bırakma ısrar et onu sevdini anlasın ve cesaret in yoksa bu sözüm hep aklında olsun (en fazla ne olabilirki)

0|0
    0|0
    • beni belkide arkadaşı olarak görüyordur bu yüzden bunu yapamam

• Yok öyle bir dünya usta , çok özür dilerim ama bradpitt değil isen sonun bu haftaki otis abi deki gibi olur...
      Essegini sağlam kazığa bağla atacağın bu trip ilişki verebilir sana ama o karakter de bir kız ile ne yaparsan yap ölü doğacak bir ilişki ,
      Kıza yapışma olmak istediği gibi olurken sana acı vermesin

• @Ascidea icinden geleni yap

Yükleniyor...