Hristiyanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hristiyanlar. merak ettim

Güncellemeler:
Arkadaslar bisey düşünmüyorum diyenler cevap yazmazsa sevinirim. Sonuçta bu soruyu sormamın amaci ne düşündüğünüz. Birsey düşünüp düşünmediğiniz değil.

0|0
24|40

En İyi Erkek Görüşü

• Müslümanlardan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • piri reisin 400 yıl önce çizdiği haritalarin gunumuze ayni denecek kadar benzerlik gostermesini ve doktorlarin sultanı 600 yil boyunca kitabi hem avrupada hem de müslüman dünyasında okutulan ibni sinayi unutmamak gerekir

• islami teröristler islami olmayanları eseri ama işte senin gibi insanları kandırmakta başarmışlar
      hristiyanların incili 1400 seneden fazla ayrıca her sakallı bomba patlatım müslüman deyip sende buna inanıyosan islamdan haberin yok

En İyi Kız Görüşü

• Dinlerinden bir haber yaşıyorlar ve doşayısıyla dinlerini yaşamıyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Onların dini onlara, bizim dinimiz bizedir.
    Yüzlerce hristiyan arkadaşım var hepsi birbirinden iyidir. Zaten tüm insanlar fıtratında ve yaratılışında aynıdır. Sadece hepimize öğretilenler farklı.
    İyi niyetini kaybetmeden yaşayan ve etrafına zarar vermeyen herkes iyidir. Bunun dinle bir alakası yok.

0|0
    0|0
  • Bazı Hristiyanlar daha samimi geliyor bana müslümanlardan o kadar diyebilirim

1|0
    0|0
  • Modern paganlığı yaşıyan insanlar Hristiyanlık bugün modern paganlıktır. Anlamıyorum hiçmi dinlerindeki teslis v. b şeyleri araştırmıyorlar. Ben müslüman olmama rağmen 2 sene boyunca tevrat ve incil araştırması yaptım.

0|0
    0|0
  • Çok fazla hristiyan tanıdığım yok ama tanıdıklarım güzel insanlar, rahatlıkla konuşmak, tartışmak mümkün. Kırmadan-dökmeden. Bu kadar mantık çerçevesinde konuşabilmlerine rağmen yeni versiyona neden geçmediklerini anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Diğer insanlar hakkında ne düşünüyorsam onu. İlla farklı bir dinde olduğumuz için onları kötülemek çok saçma.

Dünyada iki tür insan var iyi insan ve kötü insan. Gerisi pek de mühim değil.

0|0
    0|0
  • Tanrı kutsasın

0|0
    0|0
  • Birkaç Tane Tanıdım. Biri Kız Arkadaşımdı.. Şerefsiz Amcası Şoven Çıktı Aldı Götürdü..

0|0
    0|0
  • Oda arkadaşım hristiyan iyi çocuktur

0|0
    0|0
  • çmür boyu yanacakları için üzülüyorum keşke doğru yolu bulsalardı diyorum ve nasıl gerçeği göremediklerine şaşıyorum

0|0
    0|0
  • Umrumda dglker

1|0
    0|0
  • "Yahudî ve Hristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirinin dostudurlar. İçinizden kim onları dost edinirse, o da onlardandır. Allah zalim topluluğa hidâyet etmez." (Maide, 5/51)

Arakdas ve dost edinenlere gelsjn..

0|0
    1|0
  • bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Aşırılıkçı olmayanlarını severim.

0|0
    0|0
  • Herhangi bir araştırmam ya da düşüncem olmadı ama + kolyesini çok seviyorum, müslümanım ama güzel bir kolye sırf çevremdekiler yanlış anlayacaklar diye takmıyorum.

0|0
    0|0
  • bişi düşünmüyorm knk

0|0
    0|0
  • bir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • her gece hristiyanları düşünmeden uyuyamıyorum yav

0|0
    0|0
  • Allah hidayet versin kardeş

1|0
    0|0
  • bişi düşünmüorum nasıl ki bize müslümanlık normal geliyo onlara da hristiyanlık normal gelio çünki o dinin içinde büyüdüler. kıssadan hisse herkes istediine inanmakta serbesttir

0|0
    0|0
  • insan iişte yarısı islam düşmanı yarısı normal

0|0
    0|0
  • İsaya inanıyolar

0|0
    0|0
  • nötr

0|0
    0|0
  • hristiyan arkadaşım çok
    yahudilerden nefret ederim
    putperesler zaten ilginç komedi showları gibi
    müslanım ama müslümanlar sıkıntı (açında okuyun lan Kur'an ı Kerim'i demekten bıktım:@ )

0|0
    0|0
  • "ulan Allaha inanıyonuz madem doğru olanı seçin de siz de kurtulun" diyorum içimden

0|0
    0|0
  • Dinine bagli olanlar iyiler

0|0
    0|0
  • Bişeymi dusunmemiz gerek?

0|0
    0|0
  • bütün teistler gibi insanlığın sırtında yükler.

1|0
    0|0
  • Hiç birşey düşünmüyorum. İyi insanları din gözetmeksiizn sever, saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Dünyanın 7 bin yıldır var olduğuna inanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Bisey dusunmuyorimum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 23

• Pek düşünmüyorum

1|3
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum. Beni ilgilendirmez. İnsanlık konusunda iyi olanıda vardır kötü olanıda.

0|0
    0|0
  • Ehli kitaptanlar..

Ama cehennem yoluna ilerliyorlar

0|0
    0|0
  • Müslümanlar ya da yahudiler için ne düşünüyorsam onu düşünüyorum. Ya da budistler, hindular, ateistler, deistler, agnostikler...

0|0
    0|0
  • Saygım var arkadaşlarımda var

0|0
    0|0
  • hristiyan arkadaşım var bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbişey

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum kendi dinleri. Bana ön yargıyla yaklaşmayana ön yargıyla yaklaşmam.

0|0
    0|0
  • dini açıdan yanlış yoldalar fakat kişilik olarak bilmiyorum

0|0
    0|0
  • hiçbişey düşünmüyorum :D

0|0
    0|0
  • Farklı dine mensup insanlar. Başka bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Onlar da insanlar. Kötü bir düşüncem yok onlar hakkında.

0|0
    0|0
  • ha islam ha hristiyanlık hepsi din işte

0|0
    0|0
  • bilimsel takılıyoruz diyolar ama neden dine inanıyorlar anlamıyorum. sorsan islamı cahilce görürler. hristiyanlık sanki çook matah.

0|0
    0|0
  • Başka dine mensup kişiler :/

0|0
    0|0
  • Onlarda insan evladi... ne düsünim...

0|0
    0|0
  • Fikrim yok

0|0
    0|0
  • Hiç hristiyan tanıdığım yok

0|0
    0|0
  • No comment.

0|0
    0|0
  • İnsanları dinleri ve ırklarına göre ayırmam.

0|0
    0|0
  • Akılları fikirleri cinsellikte

0|0
    0|0
  • nötrüm tamamen

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...