Siz hiç karın kası sevemeyecek misiniz kızlar?

Ablamızın şikayeti bu yönde, peki benim ablamıza bir cevabım var:
Ben çocukluktan beri spor yapıyor olsam da özellikle son 5-6 senedir gittiğim her yerde erkekler ciddi anlamda spora gidip kendilerine dikkat etmeye çalışıyorlar, hadi bu durumu geçtim her şeyin bizden beklenmesi nedendir acaba?
"Sevecen ol, iyi yürekli ol, ilk adımı sen at, ilişki sırasında esprilerle beni güldür, bakımlı ol, bir olay çıktığında onu çöz, adam döv." :D Sende bunlar karşılığında bakımlı ve estetikli (ameliyat anlamında değil) ol ablacım kusura bakma.
Bende dürüst, sevecen, kültürlü bir Türk kızı arıyorum, hiç böyle bir Türk kızı sevemeyecek miyim? :D :D

Arkadaşlar konu kesinlikle "MİZAH" amaçlıdır. Lütfen ne bana ne bu hanım arkadaşımıza saldırmayın, herkes istediğini demekte özgür :] ki son olarak söyleyeyim kendisinin haklı olduğu kısımlar da var, dediğim gibi ben biraz mizah amaçlı yaklaştım.

Güncellemeler:
Güncel.
GÜNCEL

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Güzel ol, zayıf ol, zayıf kal, trip atma, kıskanma, aldatmasına izin ver, kızma, alttan al, çalışma zamanını ona harca, onu bekle, ona hazırlan, zarif ol, küfür etme, sevimli ol, anlayışlı ol, rus kızlarını sev, hatta sevgilininde sevmesine izin ver, ne olacak canım sevmekten ne çıkar değil mi? Kızlar bie ilişki için daha fazla fedakarlık yapıyor. Deyim yerindeyse saçlarını süpürge edip, atasözündeki gibi yuvayı dişi bir kuş gibi kuruyorlar.

(Sonunda durabildim😄)

1|0
    0|0
    • Yakışıklı ol, fit ol, fit kal, trip atma, kıskanma, kızma, alttan al, zamanını ona harca, onu bekle, küfür etme, sevimli ol, anlayışlı ol, iki kelimeyi bir araya getiremeyen ama dışarıdan bakınca yakışıklı olan tiplere bir şey deme, değil mi?

Biraz işin şakasına vurarak cevapladım, fedakarlık konusunda haklısın fakat aynı şeyi bizde yapıyoruz, en azından bende yaptım zamanında biri için.

Sonunda durdum, sen durduğundan ötürü :D

• Yaşadıklarım daha ilginç ama sana anlatıcam 😄 Hangimizin hikayesi daha kötü karşılaştırırız 😂😂 Bende seni takip etmeliyim 😄 Bu arada sorunlu biri olduğumu biliyorum sorun değil😄

• Tamam karşılaştırırız artık :D Evet zaten biz "azcık" sorunlular sorunlu lafına takılmayız malum :D

Kızlar Ne Diyor 1

• e kız haklı sonuna kadar. bak spora giden makyajını bakımını yapan gayet güzel bir kız. sonuna kadar haklı o yüzden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu kiz sesiyle herseyi kaybediyor.

0|1
    0|0
  • Beynine fazla kan gitmis abla

0|1
    0|0
  • Karın kası olan birisi bu kıza bakar mı o da ayrı bir konu :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...