Türbanlı kızlara bir sorum olacak?

Bugün gördümde anlamadığım kapalı kızlar neden külotlu çorap giyiyor dürüstçe cevap verene +1 em iyi görüş

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben türbanlı değilim ama arkadaşlardan biliyorum :D şahsen bunu kendileri de pek bilmiyor giyinilir yani hem eteğin altında olsun başka kıyafetin altında olsun güzel bir his veriyor hem rahatlık açısından. Ayrıca çok sıcak tutuyorlar. Hele ki etek giyinen bayanlar özellikle üşümemek için tercih ediyorlar. Yani ben böyle diye biliyorum yanılıyorsam da kapalı kızlarımız beni düzeltsinler lütfen ☺️

2|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kapalı kızları külotlu çorap giydiğini nasıl gördün. X ışınlı gözlüğün mü var?

7|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Mesela etek , ferace , tunik tarzı şeyler giyiyorlar ve rüzgara karşı veya düştüklerinde bacakları açılırsa da tenleri gözükmesin diye zaten genelde siyah çorap tercih ederler.

0|2
    0|0
    • Yok tayt giysinler neden çorap sadece merakımı gidermek için sordum sen kapalımısın

• Sürekli aynı çorabı giymiyorum ki , en fazla bir gün

• Neden siyah kalın mı ince çorap mı

• kapalı diye giymesi yasakmı anlamadım?

0|2
    0|0
    • Görünmediği halde giyiyorlar

• Yok tayt giysinler neden çorap sadece merakımı gidermek için sordum sen kapalımısın

• hayır kapalı değilim kapalı insanlara düşmanda değilim ama üstü kapalı altı açık kadınlar olur ya onlara gıcığım işte.. senin gördüğün nasıl bir tip bilemem ama yani her kadın çorap giyebilir pantolonun altına çorapta giyilir soğuksa hava neden giyilmesin

• Uzun eteğinin altına ne olur ne olmaz diye giyiyorum (siyah). Olur da bir şey olursa diye. Onun dışında da külotlu çorap giymiyorum zaten.

0|2
    0|0
    • Yok tayt giyebilirsin neden çorap sadece merakımı gidermek için sordum sen kapalımısın

• Bişey itiraf edimmi çoraplı kapalı kızlar çok tatlı oluyorlar benimle çıkarmısın 😂

• Çorabın hiç kaçmıyor mu

• Giymesin mi?

0|1
    0|0
  • Çünkü doğru kapanmayı bilmiyordur. Kapanmayı çevresindeki giyinenler gibi sanıyordur. Doğru kapanan çok nadir insan görüyorum.

0|0
    0|0
  • etek altında ten görünmesin diye

0|0
    0|0
  • Bacaklarimiz gorunmesin diye. Ayrica oyle kendimizi daha guvende hissediyoruz. Yere düşünce falan bir yerin açılsa da sadece corabin görünüyor.

0|2
    0|0
    • Rahatsız etmiyor mu peki o

• Türleri var. Ben opak aliyorum. belli etmiyor. Saydam alirsan belli eder

• Sıcakta opak mı giyiyorsun

• Hepsi mi giyiyor? Giyenlere sormayi dene

0|0
    0|0
    • Sen giyiyor musun

• Her an acilabilir sıkıntısıyla giyebilirim

• Nasıl açılacak ya

Erkekler Ne Diyor 2

• onlar kapalı değil türbanlı oluyor hani xhamster'da falan kategorileri olanlar var ya onlardan işte. Kapalı ayrı türbanlı ayrı karıştırmayalım birbirine

2|0
    0|0
  • Külotla çoraba ayrı ayrı para vermemek için

1|0
    0|0
Yükleniyor...