Mutluluğun formülü sizce nedir?

Herkesin mutlu olmak için bir hayat felsefesi vardır sizce mutlulugun formülü nedir?

0|0
16|51

En İyi Erkek Görüşü

• kimseye kendinden fazla deger vermeyeceksin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olumsuzluga kapilmamak, gülümsemeyi bilmek :D önyargilardan siyrilmak, canlilara ve doğaya güzel bakabilmek^^ her ne olur ise olsun pozitif inanci kaybetmemek, canlilari ayirt etmeksizin sevmek, cikarci olmamak, yeri geldiginde fedakar olabilmek, yapilandan pisman olmamak olunacak ise hic yapilmamali. Yardimsever olmak, etrafa iyiligi guzeli asilamak, temiz havayi ice cekmek boyle seyler uzar gider. Aslinda basit ve hepsi insanin icinde olan seyler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Bir sen bir ben bir de bebek

0|0
    0|0
  • mutlulugun formülü çok açık: bir sen bir ben birde bebek... evlenelim kanks :) :D

0|0
    0|0
  • Evli mutlu çocuklu

0|0
    0|0
  • Takmamak

0|0
    0|0
  • Olumlu bakmak ve bir sebeple yaşamamak

0|0
    0|0
  • Yalnızlık

0|0
    0|0
  • Bir sen, bir ben, bir de bebek

0|0
    0|0
  • Ölümün söz konusu olduğu yerde kalıcı bir mutluluktan bahsedebilmek zor bence.. O yüzden tek yapılabilecek anı yaşamak..

0|0
    0|0
    • anı yaşamak işte bu ama o anı bir türlü yasayamıyoruz

• herseyden korkuyorum sanırım

• O durum bende de var.. Psikolojik sorunlar travma geçirecek kadar hatta.. Ama aldığım tek ders, bu hayatı değerlendirmek lazım.. Keyif almak lazım.. Mutlu olmak lazım.. Ve çevremizde kileri mutlu etmek lazım..

• Mutluluğun formülü çok açık: x -² x -³-½ ½+[( x -²) + (-½)³]²- x -²x -³-½ ½+(x-y)[½+½ +]²-(x+y)³

0|0
    0|0
  • Pişman olma, Anı yaşa, Gelecek için endişe duyma, Gül

0|0
    0|0
  • I = 0.2989558e^(-0.1932605*t) + 0.1894393e^(-0.012778*t) + 0.8 iste formulu bu

0|0
    0|0
  • ne kadar az şeye sahipsen o kadar mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Biptir etmek

0|0
    0|0
  • uyku

0|0
    0|0
  • doga yesillik deniz sesleri kus sesleri az insan sifir inek poku internet ve evlatlari

0|0
    0|0
  • 3 çay kaşıgı şefkat.. yarım yemek kaşıgı gülüş

0|0
    0|0
  • Sanatla uğraşan kişi mutludur. Gittiği zaman tarihe kendi bakışaçısını hikayesini bırakmış olur.

0|0
    0|0
  • Fakirler için para zenginler için huzur hastalar için şifa ölüler için cennet yalnızlar için sevgili...

0|0
    0|0
  • Önce insanın kendisi ile barışık olması sonra dış dünyası ile barışık olması nihayetindede Allahla barışık olduğu anda mutluluğun formülü budur.

0|0
    0|0
  • Allahım yaa, bende soruyu musluğun formülü diye okuyorum, ve diyorum kendi kendime ne içti bu kız :D :D formül sadece kalbinden başka canlıcansız hiçbir şey dinlemendir.

0|0
    0|0
  • şeker, baharat ve güzel olan herşey :D dfdf

0|0
    0|0
  • İçimde ki p*ç ölmesin hiç hayat felsefem

0|0
    0|0
  • Mutluluk önce aileden geçer aileye güzel bir evlat olabilsek bu sefer cenabı hak mutluluğu bizim peşimizden koşturur

0|0
    0|0
  • Hiç bir şeyi takmamak 😀😀

0|0
    0|0
  • mutlu olursam söylerim

0|0
    0|0
  • eti eti eti

0|0
    0|0
  • F=m. x. a

0|0
    0|0
  • Thc=hungry=happy

0|0
    0|0
  • Bulursan banada söyle sana zahmet.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• 💁🏼 + 👨🏻 = 💦 => 👶🏼

1|2
    0|0
  • umursamaz olmak

0|0
    0|0
  • Benim için öyle bir formül yok

0|0
    0|0
  • Anı yaşa.

0|0
    0|0
  • Cok şükretmek her seye iyi yonunden bakmak kafaya hicbirsey takmamaktr :-)

0|0
    0|0
  • Formülü yok mutluluk yok 😬

0|0
    0|0
  • Başarı

0|0
    0|0
  • Aşk diyorum

0|0
    0|0
  • Takmamak ve olanlarin degerini bilmek

0|0
    0|0
  • Mutluuluk mu? o nerenin köyü?

0|0
    0|0
  • İnanç+Sevdiğim insan+Onunla beraber oluş=Mutluluk=Huzur

0|0
    0|0
  • Küçük şeylerle yetinip, mutlu olabilmek.

0|0
    0|0
    • hayattan beklentini yüksek tutmuyorsun o zaman

• Hayır, beklentilerim ve hedeflerim hep büyük olmuştur. Gerçekleştirdim de. Bahsettiğim şey yeri geldiğinde bir çikolatayla bile mutlu olabilmek, ya da 1 kelimeyle.

• Formülü yok 😏😎

0|0
    0|0
  • Allah

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...