Hayalleriniz ve hayallerinize engel olan en büyük sorun nedir?

Sadece kimsenin bilmediği bir şehirde küçük bir dükkanım olsa insanlara kahve yapsam kendi ellerimle kendi seçtiğim müzikleri dinletme fırsatım olsa her şeyi bir tanrı gibi kusursuz planlama gücüm olsa belki o zaman asıl mutluluğu bulabilirim. Ama nedendir bilmiyorum sürekli her şey daha kötü bir çizgide yoluna devam ediyor sanırım beni tanrı unuttu desem isyana girer söyleyeceğim söz. Tanrı bu neden unutsun kulunu bir yerde ona hak vermiyor değilim haklı kulu onu unutalı yıllar oldu çünkü tanrı bu her seferinde affediyor ama ben tanrı olsam çoktan unuturdum başka gezegene yollardım yaşamını orada sürdürürdüm kollarını keserdim belki, belkide bacaklarını keserdim ya da gözlerini kör ederdim..
Beynime artık güvenmiyorum oda beni sürekli yarı yolda bırakmaya meyinleniyor artık sanırsam oda bir an önce benden kurtulmak istiyor. Beynimin içinde yüzlerce belkide milyonlarca soru vardır. Hiç birine cevap veremiyorum. Sanırım beyin ölümüm gerçekleşiyor, sanırım sona doğru yaklaşıyorum..

Müzikler şimdi sussun sadece bir kaç dakikalığına ben konuşucam bir beş dakika!

- Neden kendini öldürmek istiyorsun?
Bilmem
- Nasıl bilmem insan hiç kendinden bıkar mı? Bıkmamalı saçma çünkü?
Ben kendimden bıkmadım ki sadece yorgunum, İnsan bazen kendini bile tanıyamıyor,
- Seni bu kadar hayata karşı karamsar yapan kim peki? Tanrımı yoksa Ailen mi ya da kendin misin?
Aslında benim bu kadar kötü olmamı kendim sağladım, aslında küçük yaşta yaşadığım kötü olaylar yüzünden oldu belki zamanında küçük kalmayı öğrenebilseydim bunların hiç biri olmazdı, ya da tanrıya dua etmeyi bırakmasaydım belkide beni sevmeye devam ederdi.

Hayalleriniz ve hayallerinize engel olan en büyük sorun nedir ?

Güncellemeler:
Popüler sorular listesine giripte cvp almayan tek soru. Üzücü .. 🔫
Bir gün geçtikten sonra cvp almaya başladı oda tuaf 😉

2|1

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...