Kapat

Dine inanmayan ya da dini sorgulayan var mı?

Şahsen ben artk inanmıyorum..

0|0
21|32

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen inanırken neden inandığını bilmiyordun ve şimdide saçma sebeplerden ötürü neden inanmadığını bilmiyorsundur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sorgula kızım ya sorgulamadan inanmak ne ya herkes korktuğundan sorgulamıyo sonra salak salak işlere kalkışıyo çoğu

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 31

• Bende cok sukur muslumanim hatta yeryuzunde en mantikli din bizim dinimizdir ama bazenleri insansin sorgulayabiliyorsun cunku niye dusunen ve sorgulayabilen bir varliksin allah bunu sana bilerek vermis zaten ama bunu iyi yonde ya da kotu yonde sorgulamak senin elinde benim en cok merak ettigim sey ise benden baska belki herkeste sorguluyordur biz niye yaratildik niye yasiyoruz amacimiz ney gibi..

1|0
    0|0
  • İnanmayabilirsin Zira Bunu İnsanlara Nakletmekteki Niyet Nedir?

2|0
    0|0
  • Valla şöyle diyim maneviyatım kuvvetlidir ama şu hacı hocalar insanı dinden soğutuyor bir şey anlatmaya çalıştığına yok canım öyle olur mu hacı hoca şunu söyledi bunu söyledi. Türkiyede zaten böyle bilinçlenme olmasaydı herkes islamı daha iyi anlardı.

1|0
    0|0
  • İnanıp inanmamakta sertbestsin serbest bırakmış yaratan, büyüklerden biri cehennem hep inananlarla dolcak demiş, o nasıl olucak diye sorulunca gördükten sonra istemesede inancak demiş :) ama asıl olan bu dünyada inanmak ölünce faydası yok inkarıda yok, hem bugün inanmassın yarın inanırsın kalp halden hâle döner

1|0
    0|0
  • sorgulancak bişeyi yok

2|0
    0|0
  • Tamam sen oyle yap

1|0
    0|0
  • valla dinle pek bir işim yok öyle diyim

1|0
    0|0
  • Ben inanıyorum aslında. Ama sorguluyorum fazlasıyla :D Deistim.

1|0
    0|0
  • Ben nurcularda bile kaldım, ama artık inanmıyorum. Mutluyum :)

1|0
    0|0
  • inanıyorum ama zaman zaman sorguladığım konular oluyor

1|0
    0|0
  • İnanmamak değilde , dini sorgulamamak olmaz.
    sorgulamadan dogruyu bulamazsınız

1|0
    0|0
  • Elhamdülillah Müslümanım.

2|0
    0|0
  • inanıyorum ve inancım gereği sorgulamıyorum

2|0
    0|0
  • Hic bişeyi sorgulamadan inanmam

1|0
    0|0
  • Kandil gunu ateist olmaya mi karar verdin ya da sevgiliden hayattan ne darbe yedin de isyana kendini attin !!

0|0
    0|0
  • deistim

0|0
    0|0
  • Dindeki bazı şeylere istediğim şekilde inanıyorum.

0|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli dini inancım yok benim.

0|0
    0|0
  • Inancimiz olmasa var olmamizin anlami anlamsizliktan baska bir anlama gelmezdi

1|0
    0|0
  • Bundan bizene ister inan ister inanma bunu bizmle paylaşmandaki amaç nedir ki?

0|0
    0|0
  • I m here

0|0
    0|0
  • İnanmayabilirsin, ama neden bunu dile getiriyorsun?

0|0
    0|0
  • Güzel tanrım sizlere umut versin benim adım Atilla ben tanrının aciz bir kuluyum.

0|0
    0|0
  • Elhamdülillah Müslümanım. bence sende inan :D

0|0
    0|0
  • Dönem dönem olabilir

0|0
    0|0
  • Şahsen ben inanıyorum o senin inanç zayıflığın.

0|0
    0|0
  • Bende inanmiyorum 1-2 yildir kafam cok rahat

1|0
    0|0
  • peki neden inanmıyorsun?

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 20

• Inaniyorum hicbir sey bos olamaz olmadi da

1|0
    0|0
  • Yaklaşık 12 yaşlarımdan beri inanmıyorum. Neyse ki erken fark etmişim birşeyleri.

1|0
    0|0
  • içimden gelmiyor. çıpır çıpır abdest almayı , eğilip kalkıp sürekli namaz kılmayı, oruç tutup aç kalmayı , kapanmayı falan sevmiyorum. yani din bana uymuyor. olaya bilimsel bakmıyorum. inanıyorum desem de inanmıyorum desem de yalan olur. öteledim din fikrini. aklıma gelmiyor.

1|0
    0|0
    • Korktuğun Zaman zorlandığın Zaman ani tepki verdiğin Zaman Allahım yardım et demesini biliyosun ama ozaman aklına geliyor 😂😂😂😂

• Inanmayabilirsin zaten sorgulamadan bir dine inanmak sapkinliktir. Ben neye inanıyorum niye inanıyorum bunu bilmem lazım. Bende sorguluyorum hala.

1|0
    0|0
  • Dinler bana sanki insanlari avutmak için olusturulmuş gibi gelmiştir hep

1|0
    0|0
  • dünyada 6bin üzeri inanç sistemi vardır. hepsi birbrne benzer. hepsinin oluşum amacı sürü yönetmektir. dinler sürü yönetim politikalarıdır.

2|0
    0|0
    • Sürü yönetim politikasına kafa yoracağın kadar biraz da Nasıl var olduğunu sorgulasan

• sorgulamadığımı nerden biliyorsun? ki sorgulayıp bir sonuca varamıyorsunuz diye uyduruk bişeylere inanmanız gerekmez.

• Merak ettim sorgulayıp ta hangi sonuca ulaşamadın

• Ben sorguladıkça daha da islama inanıyorum.

1|0
    0|0
  • Sorgularim

1|0
    0|0
  • bir kaç kz sorguladım ama artık sorgulamıyorum. inanmadığımda kendimi eksik ve yalnız hissediyorum. bence İslam mantıklı bir din

1|0
    0|0
  • Sorgulamadan bir şeye körü körüne inanmam mantıklı değil zaten

1|0
    0|0
  • Sorguluyorum

1|0
    0|0
  • Agnostğm

0|1
    0|0
  • Peki neden? Meraktan soruyorum sadece benimde takildigim yerler cok dusundugum yerler var..

0|0
    0|0
  • Var. Eeee?

0|0
    0|0
  • Deisttim bir zamanlar

0|0
    0|0
  • Allah indinde tek din islam dinidir. ... elhamdülillah muslumanim

0|0
    0|0
  • inanıyorum

0|0
    0|0
  • Bundan bize ne? sorduk mu inanıp inanmadığını?

0|0
    0|0
    • İlla sen yorum yap diyen oldumu?

• İtici insanlara itici cevap veriyoruz prensibimiz bu aşağıda ki yorumlardaki tepkilerdende anlamışsındır zaten çoluk cocuğu istemiyoruz bu sitede. d

• Neden inanmıyorsun?

0|0
    0|0
  • Neden inanmıyorsun?

1|0
    0|0
Yükleniyor...