Dünya Savaşı'nı seviyor musunuz?

Dünya çapında gerçekleşen birçok ülkenin binlerce cephede çarpıştığı savaşları seviyor musunuz. şu an 3. Dünya Savaşı başlasa bu size eğlenceli gelir mi?

• tabi ki. hayatımıza renk katar.
    9% (1)36% (4)23% (5)Oy Ver
  • kesinlikle hayır. ortalık karışır düzen bozulur.
    73% (8)55% (6)64% (14)Oy Ver
  • bana bulaşmayın nerde savaşıyorsanız savaşın.
    18% (2)9% (1)13% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• insanların ölmesi eğlenceli mi geliyor?

0|0
    0|0
    • mermiler ve patlayıcılarla karşılıklı olunca sıkıcı değil en azından

• Ya birisi senin sevdigini, ailenden birisini gozlerin onunde oldururse? Veya isidin yaptigi gibi veya nazilerin yaptigi gibi, eline silahi verip sana zorla aileni oldurturlerse? bir daha dusun, savas bir oyun degildir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Niye hoşumuza gitsin savaşı karşı tarafa taşısak hoşumuza gider de öyle bir ihtimal yok.

Gerçi yeni yayınladıkları haritaya göre Türkiye'nin öyle bir durumda savaşacağını zannetmiyorum. Çoğu kişi teslim olmayı savunur

0|0
    0|0
    • teslim olacaklarını sanmıyorum silahlanıp bize karşı savaşırlar

• şeriyatçı kesim kime karşı savaşacak belli
      Anıtkabir'i gezdin mi bilmiyorum fakat 1921 yılında padişahın ve şeyhülislamın mühürlerinin olduğu Mustafa Kemale ve ordusuna karşı savaşmak farzdır savaşan gazi ölen şehit olacaktır yazan fetva ingiliz uçaklarıyla anadoluya dağıtıldı bir örneğide Anıtkabirde mevcut
      biz kiminle savaşsak kürtçüler ve şeriatçılar düşmandan tarafa olacak ama bu gelecekte değiştirilebilir en azından çok güçlü olursak bir değerleri kalmaz

• o zamanlar bir propaganda yarışı vardı zaten. din dediğin anda köle olan insanlar olduktan sonra ne yapılsa ne kadar konuşulsa boş. bizim insanlar düşünmüyor, okumuyor ondan bundan duyduğu ile peşinden gidiyor. bakalım göreceğiz ne olacağını ama ben yabancıların bize saldıracağını düşünmediğim şeriatçılar savaşır dedim. işid'i kullanırlar bence. bazıları karşı tarafa katılır gerçek islam bu değil diyenlerle savaşırlar işte. ankaraya kadar işid temizlesin sonrasında savaşırız.

• Hyr kisilginizmi bozuk mk sizn

0|0
    0|0
Yükleniyor...