Birbirimizle iletişim kurmayı ne zaman unuttuk?

Video çok tatlı ya, ay yerim ben bu veletleri :) :)

Güncellemeler:
Video insanın içini ısıtmıyor mu :D

2|1
6|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hahahahah çok tatlı ya :D
    Akıllı telefonlar, bilgisayarlar çıktığından beri bence :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Çehremde tebessüm ettirdi bu video...
    Ama, bunu bu ülkede uygulamak o kadar da kolay değil. Ya bir sapık ilan ediliyorsunuz, ya da bir deli...
    Ya da menfaate endeksli potansiyel bir düşman!

1|0
    0|0
  • sanayi devriminden sonra.

1|0
    0|0
  • Sonunu Mentos'a bağlamasalardı iyiydi :D
    Gerçekten ihtiyacımız olan çok güzel bir video olmuş, iletişim eksikliğimiz teknolojinin gelişmesiyle ve insanların yalnızlaşmasıyla doğru orantılı şekilde artıyor.

En güzeli: Can I tell you a story? Once upon a time, there was a goldfish and it was all alone, the end :D :D

Not: Mesaj kutun kapalı, yazık değil mi burada seninle iletişime geçmeye çalışan insanlara? -.-'

1|0
    0|0
    • Reklam filmi olduğu için mentos olmuş olmasın :D
      Not: İletişimle ilgili soru sorup iletişim yollarımı kapatmam ayrı bir ironi ama böyle rahat ediyorum :D

• Tamam Mentos'un reklam filmi de yine de Mentos'a göre olmamış bence demek istedim :D Yoksa ana fikri muhteşem.
      Nota not: Bende tam da onu demek istemiştim :D

• anlaşıldığı gibi ingilizler...
    türklerde kavga çıkar.
    gardaş sen neeaayaksın der bide döver öyle yaklaşan adamı bizim cevval cabbar insanımız.
    güzelim bahçede onca güzelim çicek arasındaki ayrık otu gibi güzelim ülkeyi hoşgörüden uzak bencil akılsız düşüncesiz sadece id yönüyle yaşamaya çalışan çıkarcı gönüllü mabadkılları kapladığından beri bıraktım iletişim kurmayı. burda binde bir birileriyle hasbihal ediyorum arada.

1|0
    0|0
  • Bebeler sokakta top oynamak yerine tabletle buyumeye basladiklari gunden beri tum insanligin iletisimi kesildi efenim.

1|0
    0|0
  • Akıllı telefonlar çıktı çıkalı. Bende aktif olarak kullanıyordum baktım yabancılaşmaya başladım çevreme, arkadaşlarıma, aileme hatta kendime dahi. Sonra telefonu tamamen hayatımdan çıkarttım şu an 1 aydır telefon kullanmıyorum hiçbir şekilde telefonumu sattın ve kendimi sanal dünyaya adapte ettiğim için neler kaybettiğimi gördüm. Gerçeği fark ettim şu an çok mutluyum.

1|0
    0|0
  • Sevilmediğimi anladığımda bunu yapmayı bıraktım leydim.

1|0
    0|0
  • reklama bak. güzel yapmışlar :)

1|0
    0|0
  • bazı ınsanların cıdden iletişimle ilgili sorunu var gecen hafta metroya bindim bir bayanın yanı bostu nezaketen oturabılırmıyım dedım bana sanki benim yerimmi otur banane dedi mal gibi kaldım :D

1|0
    0|0
  • Bölüm bir.. insanlık.. 😉

1|0
    0|0
  • Mesaj kutusunu kapama özelliği geldiğinden beri. :D

1|1
    0|0
  • İnsanlar artık iletişimden ziyade birbirlerini kandırmak dolandırmak için herşeyi yapıyor

1|1
    0|0
  • Bilmem ters teptiği zaman unuttuk galiba.

1|0
    0|0
  • uzun zaman önce..

1|0
    0|0
  • Akilli telefonlar aklimizi alinca

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok güzel bir video. Gerçekten insanlar hiç iletişime geçmiyor onu bırakın bir tebessüm bile etmiyorlar birilerinden ürün alındığında ya da başka bir nedenle iletişime geçirdiği zaman.

1|0
    0|0
  • Ben çok sık iletişim kurarım.

1|0
    0|0
  • biri bana gelip böyle dese uyuz olurum :D :D :D :D

1|0
    0|0
  • Teknoloji bu kadar gelişince

1|0
    0|0
  • çok iyi reklam