Öncelikle Yurt disinda yasadigimi belirtmek istiyorum. Yazarken hatalarim olabilir dalga gecmeyin 😂 Benim Sorum neden Türkiyedeki erkekler sapik mis gibi gösteriliyor? Hele ergenler? Sanki sadece Türkiyede oluyormus gibi... Burda o kadar kötü seyler yasaniyor ki, inanmazsiniz. Hani o gelismis dediginiz almanlar varya, evet o medeni almanlar. Biz kizlara yaptiklari ve söyledikleri türk gencin yaninda hic kalir. Bizimkiler utanir habi edeplidir yinede. Peki neden bu Yurt disi medeni , yurt ici cahil abaza algisi?

Güncellemeler:
Sebebini buldum 😊 Ben sosyoloji okuyorum burda. Insan davranislarini Gözlemlemeyi ögrendim. Yorumlari okuyunca anlasiliyor. Türkleri kötüleyen ve yurt disi meraki yasayan cahillermis bu algiyi yaratan. Zaten bilgili insan neden böyle bir sacmaligi söyleme ihtiyaci duyar ki? Okuyun. Türk milleti okumasi lazim.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü kızlarımız genelde, erkeklere sapık diyerek kendi değerlerini yükseltmeye çalışıyorlar. Dünya üzerinde Türk erkeği kadar edepli erkek yoktur, elin avrupalı erkeği karısını kızını sokakta çıplak gezmesine izin verir Türk erkeği vermez, Türk erkeği yolda gezerken önünde açık saçık kız gördüğü zaman yanından hızla ilerleyip geçer, yanlış anlamasınlar diye, ama avrupalı erkek kıs kıs gülerek bakar ağzının suyu akarak. > ama o medeni

1|0
    0|0
    • Aslında erkeklerin sapık olmasında Türk kızlarının suçu çok büyük.. Selam merhaba tanışabilir miyim > + defol git der Türk kızı. Oysa hayır demek hiçte zor değil. Avrupada iletişim dialoglar böyle olduğu için erkekleri ne kadar istekli olursa olsun kızlar onlara sapık demiyor.

• Burdaki kizlarda merakli cünki ondan olmasin? ;) Alman kizlarin namus edep diye bir cabalari yok. Burda 16 yasinda bakireyse bir alman (kiz ya da erkek fark etmez) bir biriyle dalga gecerler. Bu yüzden heralde

• evet işte o anlamda söylüyorum bende, kendileri de istiyor fakat erkeğe sapık diyerek kendilerini ulaşılamaz yapıp, o erkek tarafından kovalanmak istiyorlar. (kaba tabir oldu ama öyle yani)

En İyi Kız Görüşü

• Yurt dışına çıkmadığımuz için gördüğümüzü diyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Almanyada zorla tutulanlardansınız sanırım :D
    Gelin ablacım dönün memleketinize sıkılmayın orada bu kadar :D : D

3|2
    0|0
    • Yoooo iyi ben burda :) Durumuz da allahima sükür cok iyi uni de okuyorum. Sadece bu konuyu düsündüm sorun mu var? Fazla düsünenlerdenim bende bundan fayda alamayanalr anlamaz 😉😉😉

• Kader iste napcan sen orda buralarin hayalini kur bense oralarin 😉😉

• Yaw ben buradan rahatsız değilim ki, iyisiyle kötüsüyle BENİM insanım.
      Yurtdışına gidip orada kalabilmek için türlü türlü köpeklik yapıp sonrada Törkiya çok güzel Törkiya çok rahat diyen senin gibi anadolu çomarları :D
      Gelin kardeşim memleketinize ülkenize rahatsızsanız o kadar :D

• Dışarıyı görmüyor kimse. O kişiler için yurtdışı güllük gülüstanlık.

1|0
    0|0
    • Aah bir gelse de görseler buralari.. Kendi milletin degerini nasil anlarlar :) Düsün ben bide 20 yasindayim burda dogdum sonradan gelenler ne cekiyor

• İnsanlar okumuyor, araştırmıyor. Bilgileri olmadan fikirleri var insanların malesef :)

• Yurt dişi meraki yaşayan cahiller yanlış olmuş sanki. Bende yurtdışını merak ediyorum. Ama kimseye böyle bişe demedim?

• yurtdışına hiç çıkmadılar ki yurtdışının nasıl olduğunu bilsinler :D

yabancı dizi izleyip aaa yurtdışında böyleymiş diyorlar. pembe dizi izleyip erkekler bize niye böyle aşık olmuyor diyorlar. türk dizilerini izleyip türkiyedeki erkekler niye böyle değil diyorlar.

nitekim Türkiye deki hayat ile televizyon arasında bir sınır yok gerçekliği karıştırıyor insanlar :D

0|0
    0|0
  • Ne soylenip yapiyorlarmis almanlar?

0|0
    0|0
  • almanlar türkleri sevmezler. Nedense benimde almanyada çok tanıdığım hepsi de çok iyiler diyorlar ve buradakileri kötülüyorlar sen demek nerelerde dolaşıyorsan :D

0|0
    0|0
  • Mavilisin sanirim. Dönme misin yoksa feyk hesap mı bu?

0|0
    0|0
  • Bizim kulturumuz onlarinkinden farkli onlarda ayip diye bisey mi var namus diye biseymi var

0|0
    0|0
  • bende almanyada uzun zaman kaldım oradaki kızlar rahat istediğini kısa zamanda yaparsın ama türkiye öylemi biraz sacmalamıssın

0|0
    0|0
  • neymiş yaptıkları

0|0
    0|0
    • Attigim yorumlari biraz oku. Hepsini anlatamam

• Anlamiyor olabilirim türkcem zayif okay

• benim de eksik açıklamam var "orada bir erkek eşini sokak ortasında dövsün bak ne yapıyorlar ona" derken kastettiğim şey sivil insanların olaya karışması değil ama böyle bir durum ortaya çıktığında olaya karışan herkes cezasını çeker. türkiyede bu durum çok farklı, kadın şiddete uğruyor karakola gidince bir de polis dövüyor üstüne.

• Ordaki almanlar mi oyle yoksa oraya goc edenlermi

0|0
    0|0
    • Burda ki almanlar

• Hayir almanlar da herseyi diyip yapiyor. Fakat aradaki fark ne biliyor musun? Burda ki kizlarin hosuna gidiyor. Bir erkek arkasindan bagrsin felan gururlaniyor

• ordaki kızlar rahat tabiki

• benim adım Atilla çok vahşi bir insanım. Ülkeme insanıma laf atanın kıçını keserim.

0|0
    0|0
  • hangi ülke?

0|0
    0|0
    • göçmenleri kastediyorsan normaldir. ama eğer almanlar için bunu diyorsan bahsettiğin almanlar muhtemelen almanyanın ayak takımıdır. lümpen kesim yani. ama alman olupta o kesime giren çok az insan olduğunu hatırlatmalı. yani almanlar eğitimli olduğu için bunu kolay kolay yapmaz...

• Komiksin gercekten.. :) Sen öyle düsünmeye devam et. Üni de okuyorum, burdaki proflar bile kizlara acayip sakalar yapiyor. Bir hoca hatta gelip sirtini eleyip duruyor? Peki O ne oluyor istisna mi? Böyle düsünme bence. Kilisedeki Papstler bile cocuklara kötülük yapiyorsa bunun medeniyetle alakasi yoktur kardes

• Sapık kızlar sanki hiç yok.
    Türk kızların yurt dışında yediği haltları da biliyoruz.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...