Yardım edermisiniz?

Merhaba, zor bir hayatım var geçmişimde iğrenç şeyler yaşadım yanımda duran ne annem ne de babam vardı onların zoruyla iyi bir okula gittim artık gerçekten hayattan yoruldum antidepresan kullanıyordum benden utandıkları için beni doktora bir daha götürmediler ilacı aniden kestim. Erkek arkadaşım oldu onunla mutluydum fakat annem öğrendi babama söyleyecek en yakın zamanda babam öğrenirse zaten tüm hayatım biter, onların baskılarına dayanamıyorum evden gitmek istiyorum. Fakat ne yapabilirim, nasıl yaşarım? Bana bu konuda yardımcı olur musunuz, gerçekten çok zor durumdayım.

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• dıkkatlı ol evden gıtmek yağmurdan kaçarken doluya tutulmak olabılır. tek başına hayat kolay değil para lazım iş lazım gerçek dost lazım sahıp çıkıcak bırı lazım. şimdi deme ben kendıme sahıp çıkarım dıye yanlız bı kızın hayatı etrafındaıler hıçte kolay olmaz.

0|0
    0|0
    • Benimle birlikte gelecek çok güvendiğim biri var, planımı yapıp gidersem sizce olmaz mı yaşayamaz mıyım? Ben bu evde kaldığım süre boyunca sayamadığım kadar intihar ettim. Ölümdür bana bu ev, gitmek zorundayım

• yaşın kaç

• nerde yaşıyorsun nereye gıtmek var aklında

En İyi Kız Görüşü

• Öyle annelere Allah vicdan versin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Oyle yardim falan kimseden bekleme o evde Şu an kalmak zorundasin annene de ki bitti artik erkek arkadasim yok gizli cik telefonu da bir sure az kullan ardindan doktora sen git veya sevgiline soyle bu ayip değil kendi basina gidip kontrollerini yaptir antidepresani biranda kesmek kadar berbat bisey yok doktor ne demisse ona gore davran sakin kacalim gidelim diyenlere de bakma kotu yola dusururler biraz daha sabretmelisin

0|0
    0|0
  • Ev mi acak napak

0|0
    0|0
  • karpuz ye serinletir

0|0
    0|0
  • yaş kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0