Kimse beni ciddiye almıyor?

Arkadaşlar ben okumak istemiyorum yani derslerde fazla başarılı değilim. Okumayı ders çalışmayı hiç sevmem. Ben hayalimi kimlere söylesem herkes benimle dalga geçiyor. canım oldum herkesin gözünde. Arkadaşlarımdan hiç biri söylediğim bir şeyi ciddiye almıyorlar.
Ben çalışıp para biriktirip bir şirket kurmayı düşünüyorum. Bu şirketin adı sokakta kalan insanlara yardımcı olmak adına olsun istiyorum. Onlara ev, yemek, ve benim yanımda çalışması için iş imkanları sağlamak istiyorum. Bunu yapabileceğime inanıyorum ve eminimki benim gibi düşünen insanlar karşıma çıkacaktır. Ama işte herkesin benimle dalga geçmesi ve annem ile babamında sürünürsün demeleri beni hayalkırıklığına uğratıyor.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayallerin güzel ama gülmelerin sebebi ders calışmayı okumayı sevmiyorum demen. Bunun içinde paralar lazm

0|0
    0|0
    • ben 11 yaşından beri paramı bu iş için biriktiryorum ve 8 milyar para biriktirdim şu an toplamda

• Benim dedem okumadı. İlk okul mezunu ve şimdi para içinde yüzüyor. okuma imkanı varmış ve okumamış işte ikimizde aynı duyguları besliyoruz. Ama dedem sadece kendini düşünür. Ben kendimden çok insanları düşünürüm

• Sen inandıysan kimseye gerek yok

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...