Öc almadan mutlu olamayacam dimi ben?

benim 3 yıl kadar önce bir ilişkim bitti. ondan öc alacam diye kendime söz verdm. hala da alamadm. fakat karşıma çıkan erkeklerden öc alıyorm onun yerine. dolayısı ile ilşkilerm çok kısa sürede saçma şekilde bitiyor. ondan öc almak için de bişey yapmadm. çünkü öyle bir şey yapmak istyorm ki tüm hayatı mahvolsn. ya evlensin ondan sonra yuvasını yıkaym ya da benzeri bişey.

Güncellemeler:
...
...,

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• burda içini rahatlatmayacağım aksine sana gerçekleri söyleyeceğim :) ne kadar sürdü ilişkiniz bilmiyorum ama şu bir gerçek seninle yaşamış yaşayacağını sıkılmış ayrılmış olay bu :D o insan seni tanımış senin neler yapabilceğini tahmin eder veya senin nasıl bir kişilikte oldugunuda bilir ve kendisinden intikam alacağınıda şu an biliyordur :D senden 1 adım önde uğraşma koz alamazsın :D intikam almak istediğine göre büyük bir acı yaşatmışki sana hala içinde tutuyosun yıllarca :D eğer uğraşırsan tekrar aynı hüsrana uğrarsın diyim sana :D bu dediklerim belki hoşuna gitmeyecek ama senin iyiliğin için bu kadar uğraştım ve yazı yazdım inş dikkate alırsın

0|0
    0|0
    • büyük bir bok yapmadı beni terk etti nedeni onu dakka bir gol terk etmemmiş. olabilir ama ona sözler veren ben degldm. atıp tutacak iki yüzlü insanları asla affedemiyorm. bir şekilde zarar görmedigi sürece bana rahat yok. ya anası babası bişeyleri gebermeli ve ben bunun haberini alıp rahatlıcam ya da bişeklide evlenirse yuvasını yıkmanın bir yolunu bulurum ben.

• farkındaysan dünyada teksen terk edilmedin biliyosun demi

• evet farkındaym.

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama istersen

0|0
    0|0
    • 3 yıldır saçmalıyorum mu sence. olabilir ama kendimi ikna edemem

• işte o konuda haklısın. bu da benim sorunum mantıken aynı düşünüyorm ama uygulamada olmuyor

• Madem iyi davranamiyorsun kimsenin umutlariyla hayalleriyle oynama

Erkekler Ne Diyor 17

• kadının kötüsü şeytan olur derler ya o misal. yuvası yıkılsınmış. biz de kızdık, ayrıldık, terk edildik. yine de bela okumadık yav.

0|0
    0|0
    • okurum arkadaşyıkmaya da hakkım var. siz gönlünüzü eglendireceksnz diye bizim zamanımzı alıp duygularmızı sömürmeye hakknz yok.

• 0|0
    0|0
  • keselim mi kafalarını

0|0
    0|0
  • Sakin ol ve kendine gel ilişkinizin Nasıl bittiğini ve senin bu duruma Nasıl geldiğini bilmiyorum sadece söylemek istediğim tek şey saygınlığını yitirme derim

0|0
    0|0
  • ilahi adalete inanmıyosun sanırım bu şekilde o kişiden çok kendine zarar verirsin

1|0
    0|0
  • Bence vazgeçmek en güzel ceza ona. Sen kendine etmekten vazgeç.

0|0
    0|0
  • dua eet gili can akibeti için

0|0
    0|0
  • Aklında sen yoksan kusura bakma da bir yerlerini yırtsan da öç alamazsın, ki sonra ilişkilerin olmuş, onun umurunda olsan ulaşırdı sana, o yüzden kendi kendini yıpratma artık.

0|0
    0|0
    • ulaşsn demiyorm ki zarar gördüğnü hayatnn mahvoldugunu bilmem yeterli

• Doğru düşünmüyorsun bence, anası babası ne alaka, bunu düşünmen insanlığa uymaz ve daha fazla ben yorum yapmayacağım, ha o kadar kininiz varsa çıkın karşısına derdiniz neyse halledin bence, kolay gelsin..

• gebersin yakınları hallolur benim iş zaten. tşkler yorumlarn için. !

• Öcünü alsan da Mutlu olamayacaksın böyle giderse.

0|0
    0|0
  • 3 yıldır mutlu olamadığına göre demekki olamayacaksın bu kadar basit bunu düşünmek.

0|0
    0|0
  • Gahbe 4ahat birak gardasimi. d

0|0
    0|0
  • aciz insanmısın nesin anlamıyorumki...

0|0
    0|0
  • sıktımı seni

0|0
    0|0
  • Bence bu durum sende psikolojik bir sorun haline gelmiş. Psikoloğa gitmeyi düşünebilirsin.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 3 yıl icersinde onda kalan neyin var?
    cinsellik mi

0|0
    0|0
  • Naptı zikip attımı seni

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sakın yapma!! Bu dünyada bize yapilanlara intikam almak onlari mahvetmek bize düşmez. Belki o kalbi allah seviyor nerden biliyorsun? Sen nasil allahin yarattigi kulun acilarindan mutlu olursun. Hakliysan korkma Hak seni korur. Dünyada hicbir şey karsiliksiz kalmiyor ama bu karsiligi biz değil allah verecek bu bize düşmez. Mazlum ol zalim olma beterini yasarsin. Zaten o yaptiginin cezasini allah tarafından çekecek sen allaha havale et gitsin

0|0
    0|0
  • Al bişin ya.

0|0
    0|0
  • ne yaptı sana bu kadar kötü düşüncelerin var?

0|0
    0|0
Yükleniyor...