Aldatmayan düzgün kız kaldımı?

aldatmayan güzel benleyken başka erkeklerle kesişip flört etmeyen sana baktığında önceki sevgilisini değil beni hatırlayan sadece beni sevecek bir kız kaldımı artık bıktım kadınlar duygusaldır sevmeden ilişkiye girmezler diye şeylere küçükken inanırdım ama artık inanmıyorum kadınların erkeklerden daha çok aldatmasınada yakışıklı diye karaktersiz heriflerin altına girip sonra kendine bir enayi bulan kızlardan bıktım kucaktan kucağa giden kızlardan bıktım sadece beni sevip deli gibi aşık olan bir kız istiyorum ilk aşkını değil beni hatırlasın istiyorum çokmu şey istiyorum böyle biri varmıdır yaş 18 bu arada

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Bende istiyorum beni bir erkek sevsin dusunsun bana deger versin ama kimse sonuna kadar gidemedi hayatima girenlerden. Ya isin icine cinsellik girdi ya da mesafeler. bir gun mutlu olacagima inanarak yasamak zorunda hissediyorum kendimi aksi halde yasanmiyor zaten

0|0
    0|0
    • valla artık erkeklerin bu konuda daha duygusal olduğuna inandım üstüne alınma ama kadınlar bu konuda çok acımasız sadece kendi egolarını düşünüyolar

• Bende erkekler icin aynisini dusunuyorum aslinda :)

En İyi Erkek Görüşü

• len ne aldatması sadece keşke aldatsa ya kütür kütür sevişen var 10 kızdan 9u bakire

0|0
    0|0
    • anlamadım ne demek istediğini

• ay işte yanlış söylemişim diyorumki sadece aldatsa oda iyi. Aldatmakla kalmıyor üstüne bide sevişiyorlar bakireliğini bozuyorlar.10 kızdan 9 u bakireliğini bozmuş

• aldatmak sevişmekten daha kötü yalnız keşke sadece bakire olmasa

Kızlar Ne Diyor 1

• bulunur mutlaka :)

0|0
    0|0
    • sen öylemisin veya çevrende öyle birileri var mı

• bende öyle sayılırım ayrıca en yakın arkadaşım sevgilisinden başkasına bakmayan birisi çok seviyo onu :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Daha yaşın on 18 deli kanlı sabret ve bekle sen aşkı aradığın sürece birgün karşına çıkacaktır o. Bir kadını tüketmek ve onu başka erkeklerin işine yaramayacak hale getirmek bu devirde moda oldu.

0|0
    0|0
  • Ben de svmem öylelerini ama düzgünler var.

0|0
    0|0
  • bulursan bana da haber ver kardeşini de ben alıyım

0|0
    0|0
  • Beni bile aldatıyorlarsa sen düşün gerisini... ;))

0|0
    0|0
  • sannmam olduğunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...