Bir insanın size değer verdiğini nerden anlarsınız?

Değer vermek ve aynı değeri karşı taraftan görmek vazgeçilmez davranışlarımızdan birisi adeta.

Bir insana olmasa bile herhangi bir varlığa değer veriyoruz günlük yaşantımızda.

Ama benim sorum şu yönde. Birinin size değer verdiğini hangi hareketlerinden veya sözlerinden anlarsınız? Neye dayanarak bu kişi bana değer veriyor dersiniz?

3|0
34|4

En İyi Kız Görüşü

• Dger verdigini , benimle yolda yuruyusunden bile anlarim... 3 yil once birisine asktm.. basta beni sevmiodu ama zamanla o ask oldu bn uzaklastm 😂 bana okadar guzel davranioduki sanki onun cocugu gibiymisim gbi... yolda yururken sanki kacacakmsm gbi hep kolumdan tutardi arabalarn gectgi tarafta kendi yurur bni dier tarafna alrdi smski tutardi... bu insanin bana yasattgi guzel seyleri , hic unutmitcam deger diyince aklma butunyle gelen insan..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 33

• Bu kişiden kişiye değişen bişeydir. Hani genel olarak kişi nasıl değer görmüşse öyle değer gösterir daha çok. Ama belli başlı şeyler de vardır...
    Mesela hani seni kıskanır en basiti. Ya da konuşmasından da anlayabilirsin. Sana değer veriyorsa senin hakkındakileri unutmaz bir şekilde hatırlar. Ya da arada iltifat ettiğinde kızarabilir kız da erkek de fark etmez. Yanında heyecanlanabilir gereksizce, paylaşmayı sevmez ya da seninle çok rahattır tamamen kendisidir. Hasta olduğunda üzerine titrer kızar belki... Aklıma gelenler bunlar

0|1
    0|0
  • Merak ediyor, iyi ve kotu gunlerimde yanimda olmak icin cabaliyor ya da bunu bana hissetiriyorsa o kisi deger veriyordur arkiideş

1|1
    0|0
  • Beni hayatına katmaya çalışmasından anlarım yani mesela fikirlerimi ciddiye alması , bana danışması, sevdikleriyle tanıştırmak istemesi, yaşadığı yerde benden izler olması, yaşadığım yere izler katması ,...

0|1
    0|0
  • Seven her insan değer verir. Değer verenin gözlerinden bile anlarsın. Işıl ışıl gülen gözlerle bakar. İyi gününde yahut kötü gününde yanında olamasa da varlığını hissettirir.

0|1
    0|0
  • yaptığınız hatalarda size tepki gösteriyorsa

0|1
    0|0
  • Üzgün olduğumda yüzümü güldürmek için çabalıyorsa, hatalarıma rağmen beni seviyorsa, düşüncelerime önem veriyor, beni dimliyorsa, kırdığımda çabuk affediyorsa, beni kırmayıp kendi kırılıyorsa ve en önemlisi fedakarlık yapıyorsa...

0|1
    0|0
  • Sözlerle anlaşılmıyor bence davranışlar önemli benim için önemli olan şeyleri benimsiyor dikkate alıyorsa o insan bans değer veriyordur. bir de illaki hissedersin doğal ya da yapmacık olduğunu.

0|1
    0|0
  • Olduğunuz gibi kabulleniyor, yontmak için fazla çaba harcamıyor, gözünden sakınıyor ise..

0|1
    0|0
  • Diğer insanlara karşı ve sana karşı davranışlarına bak. Diğerlerinden farklıysa seni özel hissettiriyosa değer veriyodur.

0|1
    0|0
  • Sürekli yanıma geliyor, sürekli beni soruyorsa

0|1
    0|0
  • eğer beni kırmaktan çekiniyorsa bana değer veriyordur

0|1
    0|0
  • Üzmemek için hassas davranır. Konuşmasına, hareketlerine dikkat eder.

0|1
    0|0
  • Anlayamıyorum.

0|1
    0|0
  • normalde sinirleneceği bir olayda bile kendini tutabiliyorsa bu değer verdiğini gösterir.

0|1
    0|0
  • Hareketlerinden 😐

0|1
    0|0
  • Sözler

0|1
    0|0
  • Beni düşünüyorsa yanlışlarımda beni uyarıp kolluyorsa bana değer veriyordur.😊

0|1
    0|0
  • Kimsenin kimseye değer vereceğine inanmıyorum

0|1
    0|0
  • Kötü günümde hep yanımdaysa

0|1
    0|0
  • Davranışlarından anlarım.

0|1
    0|0
  • Değer vermek bizim için nefess almak gibi. d

0|1
    0|0
  • Bu pek sözlerle anlaşılmıyor, daha çok yanında olarak belli oluyor

0|1
    0|0
  • Emin ol değer verse anlardin zaten bir sekilde

0|1
    0|0
  • Sözlere pek önem vermiyorum icat görmedikten sonra...

0|1
    0|0
  • Konuşmalarından

0|1
    0|0
  • Fedakarlık yapıyorsa.

0|1
    0|0
  • Bana zaman ayirmali..

0|1
    0|0
  • Eğer bana Hayır diyemiyorsa anlarım bana değer verdiğini

0|1
    0|0
  • Tek bir kelimesi bile hissettirir

0|1
    0|0
  • Kendinin kötlüğüne bir şeyi benim için yapıyorsa anlarım. Yani fedakarlık

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 3

• Gözlerinden

0|1
    0|0
  • anlayamazsın kardeşim dünya çıkar dünyası kimsenin yarın yanında olacağı garanti değil

0|1
    0|0
  • Kötü günümde yanımdaysa, yaptığım hataları bildiriyorsa.

0|1
    0|0
Yükleniyor...