İcat edilmesi gereken en önemli şey nedir?

Bana göre; yedikçe kilo verdiren ve aynı tadı veren tatlı ürünleri. Örneğin profiterol yedikçe basenleri eritmeye yardımcı oluyor, bunun gibi şeyler :)

1|1
7|34

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sana %100 katiliyorum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• en önemli şeyler israfı önlemek bence..
    israfı önleyecek besinleri uzun süre saklamaya yarayacak birşeyler üretilmeli

0|0
    0|0
  • İçtikçe sigara ihtiyacını karşılayan ama bunun yanında sigaranın akciğerlere vermiş olduğu zararları hatta sigaranın tüm vücuda verdiği zararları yok eden, bununlada kalmayıp insanı pek çok hastalıktan koruyan, sağlıklı bir yaşam için hekimler tarafından önerilen sigaralar :)

0|0
    0|0
  • profiterol nasıl yedikçe basenleri eritiyormuş anlamadım şeker var onun içinde hamurunda bile var

bence senin bu söylediğin olaydan yola çıkarsan tad veren aynı tatlandırıcılar gibi 0 kalori olan ama kan şekerini etilemeyen birşey şart

0|0
    0|0
    • İçinde kilo verdiren bir etken madde olsa diyorum, yoksa bende biliyorum onun ne biçim kilo yaptığına bizzat şahidim. Marsa gideceğiz her şeyi icat ediyoruz bunu da icat edelim

• bizim biryere gittiğmiz yok arkadaşımmm

keşke hepmizi iradeli olsakta

bir hap olsa komple şeker alımını kessekk

• Benim için en önemli icatlar; beyne veri yükleyip indirilebilen bir sistem olması, zihinle çevreyi kontrol edebilme ve ışınlanma.
    Bunların olduğu bir dünyada yaşamayı çok isterdin ;)

0|0
    0|0
  • Kanserin tedavisi.. rüyaları kaydedebilen bir rüya makinesi... ve karşıdakiyle telde konuşurken aynı zamannda sevdiğiniz kişinin kokusunu size verebilen cep telefonu gibi bu tür bir alet de icat edilse fena olmaz... :)

0|0
    0|0
  • Başkası bizim yerimize spor yapsın biz zayıflayalım demişti bir tanıdık. Patenti üstünde çalışıyoruz... proje aşamasında.

0|0
    0|0
  • 0 kalorili bir tatlı vardı yanlış hatırlamıyorsam

0|0
    0|0
  • tekrar tekrar kullanılabilen pedin icat olması lazım

0|0
    0|0
  • Aynısının zıttı 50 kilo kaldım 1.75 boy var.

0|0
    0|0
  • İnsanlığımızı unutturmayacak bir şey icat edilmeli.

0|0
    0|0
  • Uçan karı , ben ondan istiyorum

0|0
    0|0
  • şöyle güzel bir klavye en baba sampleleri korkmadan içine atacağımız ram i yanmyan. Elektro bağlamalar 20 sYFA grup yaylılar 22 sayfa her ton enstüman örneklemesşi mevcut olsun. burdan sesleniyorum korg roland yamaha hadi abi yapın işte...

0|0
    0|0
  • Bilinci kopyalama.

0|0
    0|0
  • Sonsuz zevk

0|0
    0|0
  • Işınlanma 😐

0|0
    0|0
  • Vicdanmatik

0|0
    0|0
  • Dinlendikçe ezberleten kitap

0|0
    0|0
  • yürüyen uçak XD

0|0
    0|0
  • yahu bak gül gibi tubitak var bizde gavur hurmasını müslüman ediyor bundan daha iyi icat olmaz

0|0
    0|0
  • Beyne takılıp insanları belli bir seviye zekaya ulaştıracak bir çip

0|0
    0|0
  • Zikirmatik tabi olmasa ne yapardı bu ülke... 😂😂

0|0
    0|0
  • Zaman makinesi.

0|0
    0|0
  • Ölen insanlık.

0|0
    0|0
  • Ahlak nakli

0|1
    0|0
  • insanlık

0|0
    0|0
  • insanlık kalmadı bence insanlığı geri getirecek bir icat yapılmalı

0|0
    0|0
  • Bitmeyen sigara.

0|0
    0|0
  • YÜRÜYEN UÇAH

0|0
    0|0
  • Yarı organik yapau zekalı kadın robot

0|0
    0|0
  • yakışıklı ya da güzel yapan ilacın bulunması

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...