Bizim sınıftan bir kız sevgilime okul çıkışında bıçak çekip tehdit etmiş?

Sevgilimde hem kıza vuramayacağından hemde yanında bir alet bulunmadığından hiçbir şey yapmamış. Sebep ise sevgilimin kızla uğraşmasıymış kötü manada bir iki defada küfür etmiş, kız tenha bir sokakta boğazına bıçağı dayayıp seni hiç düşünmeden öldürürüm demiş bizim sınıfta ama aşırı derece sessiz ve herkese iyi davranan bir kız, çok şaşırdım ilk duyduğumda ben ne yapmalıyım bu durumda?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• O çocuktan ayrıl :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sana bunu kim söyledi? Sevgilimde eğer ben inanma derim. Sevgilin ama çocuk kızla uğraşıyor yani kızı sevmediği bariz ortada belki kıza gıcık olduouniçin öyle diyordur.. Ayrıca madem senin sevgilin neden başka kızlarla uğraşıyor. Sende ondan nefret et siye demiş olabilir. Baksana sınıfta falan sessiz sakin kızmış..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kız sayko demek ki elemanda uzak dursun 😄

0|0
    0|0
  • sevgilin ne haltlar karıştırıyor kim bilir soruya bak

0|0
    0|0
  • ben olsam o erkeğin yerinde orda domaltır skerdim kzıı.

0|0
    0|0
    • Sebebsiz yere yapmamis bir itlik yapmistir ki oyle olmus kizlar oyle cabuk gaza gelmez canini sıkmıs demekki

• sorunun içeriğini okumadım şimdi okudum evet kızın üstüne gitmiş çocuk küfürr filan etmiş. kızın canına tak etmiştir. özür dilerim dinlmeden cevap verdiğim için.

• Önemli degil.:))

Kızlar Ne Diyor 4

• Ee bu durumda sevgilini mi destekliyorsun?

1|0
    0|0
  • yapacağın bir şey yok, sevgilin haddini bilip ona buna küfür etmeyecek bundan sonra.

1|0
    0|0
  • Bu yorumun altına kızın fotografını atıp ismini soylermisiniz? Merak ettim su kızı.

0|0
    0|0
  • Kizla ugrasmasaymis sebebsiz yere yapmaz kimse

0|0
    0|0
Yükleniyor...