Dizilerdeki teröristler neden hep müslüman?

Daha çok amerikan polisiye dizilerinde bomba falan patlarsa mutlaka müslüman biri patlatmış oluyo. Tamam diziyi yapanlar bunları bilerek yapıyo ama teröristleri oynayan insanlar bunun hiç mi farkında değil? Görüşleri alalım

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle dünyada ki terörist nufüsunu daha çok müslümanlar oluşturuyor günümüzde.
    İkinci olarakta televizyonlar eğlenmek için olan kutular değillerdir. Belli bir propaganda yayarlar. Türkiye'de evlilik programları nasıl evliliği özendiriyorsa (hükümetin 3 çocuk politikası + kızlı erkekli kalıyorlar söylemlerini de eklemek gerekir), Amerikan televizyonları da ülkede ki milliyetçilik kavramını korkuyu müslümanların üzerine çekerek devam ettirmek istiyorlar.
    1950lerde komünistler aynı muameleyi görüyordu. Frank Sinatra olsun diğer sanatçılar olsun pink olarak işaretlendiler. Günümüzde de yöntem değişse de amaç aynı. Müslümanlar işaretleniyor kötü işler için.
    Ne kadar suçlayabiliriz tabi orası muamma.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Teröristler genelde nerden çıkıyor? Japonya'dan mı? Faroe adalarından mı? Hepsi müslümanlardan çıkıyor, arada kafayı cozutan bir iki makinalı tüfekli manyağı saymazsak.

Haliyle adamlar da müslüman terörist yapıyorlar.

Heralde anlamadınız ama İslam terör dini konumuna indi son on yılda.

1|1
    0|0
    • Açıklamayı okuduysan görmüşsündür ki karakterin müslüman olmasını anlıyorum. Ben dinlerine laf ettirmeyen insanların bu rollerde oynamayı nasıl kabul ettiklerini merak ediyorum. Git kendilerine sor diyebilirsin, ama bu sitedeki çoğu sorunun cevabı başka yerden bulunabilir.

• Kim mesela? Oyuncu taifesi pek sallamaz öyle şeyleri. Onlar için iştir bu.

• ''Her müslüman terörist değildir ama her terörist müslümandır''

Amerikalıların sözüdür :D Adam oyuncu sonuçta her rolü oynar. Hem oynayan kişinin de müslüman olduğunu nereden biliyorsun?

0|0
    0|0
    • Dikkatimi çektiği için sık sık açıp oyuncu kadrolarından baktım. Denk geldiklerimin hepsi gerçekte de müslüman

• Adam da hak veriyordur yani illaki hem yaptığı kötü bir şey değil ki. Düzelmesi için tepki gösteriyor da olabilir. Sonuç itibari ile bunu yazan adamlar da kafalarından uydurmuyor teröristlerin müslüman olduğunu. ortada böyle bir gerçek var çünkü

• çünkü gerçek hayatta öyle, türkiye de ki dizilerde nasıl kötü adamlar mason, hristiyan yahudi oluyorsa onlarda da böyle, anlayışla karşılamak lazım

0|0
    0|0
  • O kadar çok Amerikan dizisi izledim fakat terörist/müslüman sayısı o abarttigin gibi değil dizilerde.
    Ama yinede var ki bu gayet doğal. Çünkü Amerika da terörist olarak adlandırılan kesim müslüman. O yüzden fazla saapmamak gerek

0|0
    0|0
  • Hristiyan mı olacak?
    Yahudi mi olacak?
    Hindu mu olacak?
    Taoist mi olacak?

Tabi ki islam olacak teröristler din allahın olana kadar savaşın islam kalana kadar kafirlerle kıyamete kadar savaşın diyen babam değil kuran

0|0
    0|0
  • çünkü dünya geneline bakarsan nedenmiş görürsün

0|0
    0|0
  • Aaa 1902 yılından yazıyorlar. Farkındamısın son 1 yıl içerisinde patlayan 28 bombanın hepsi möslöman

0|0
    0|0
  • Teröristerin hepsi Japon. İftira atıyorlar.

0|0
    0|0
    • Teröristlerin müslüman olduğunun farkındayım. Ama kim sorunlu insanın kendisi ve çevresindekiler olmak zorunda olduğu mesajını veren bir rolde oynayıp bu algıyı genelleştirmek ve daha da yaymak ister ki?

• alllaaavakbar alllaaaavakbar!!! bommbbbb!!

neden acaba?

0|0
    0|0
  • Kâfirleri seviyorsunuz. O yüzden müslümanları terörist olarak görüyorlar. ******** severler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Medyanin islama karsi oyunu

1|0
    0|0
Yükleniyor...